Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam még képet, talán...

Csináltam még képet, talán kicsit jobb lett?

Figyelt kérdés

Én vagyok a terhes hasas,aki kétszer tette fel a kérdését.

[link]

[link]


2011. jún. 2. 20:23
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:

na ezeket is megnéztem:)

nem vagy terhes, ez simán csak egy puffadt has, amin kicsit kinyúlt a bőr :) enyém is hasonló:)

2011. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
köszönöm:):(
2011. jún. 2. 22:00
 13/57 anonim ***** válasza:
31%

ma 20:40

Első vagyok.

Szerintem csúnya a hasa, de az enyém is az, mert évekig nyomatták belém a hormonokat, hogy babám lehessen (nem lett), viszont a hasam megnőtt, mint egy lufi. Szóval az enyém se szebb, csak nem ilyen csíkos.

Mindegy, csak nem értettem, hogy mi volt a kérdés.

2011. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
65%

57 %-os!! de igen, ez is normális! nemcsak a lapos has a normális, örülj neki hogy neked nem ilyen, de sajnos nem mindenki ilyen szerencsés mint te, ez alkati, kötőszöveti kérdés, és talán a bab méreteitől is függ! (de szerencsére nem is mindenki ilyen bunkó!)

Kedves kérdező! látnád az én hasamat :( nekem alig vannak ugyan csíkjaim, mert nekem megnyúlt nagyon a bőröm, lóg, kötényhas, és olyan ráncos mint az öregasszonyok feneke :(

2011. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
10%
ez nem szerencse kerdese!!! A rendszeres es egeszseges etkezesnek es mozgasnak koszonheto...azok akik ugy gondoljak hogy a lapos hashoz szerencse es jo genetika kell soha nem fognak lefogyni!!!
2011. jún. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
56%
A rendszeres mozgáshoz és egészséges életmódhoz pedig pénz és idő kell (na meg olyan, akik tud a gyerekre vigyázni).
2011. jún. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
0%

Én azt gondolom, hogy mindeki arra szán időt, amire akar.

Kicsit kevesebb tv és internet és lehet is menni edzeni.

De hopp, a futáshoz egy fillér sem kell, sőt, lehet menni BÁRMIKOR!!! Egyetértek a "laposhasúval" :) és tényleg szép a hasa.


Ellenben a kérdező felelőtlen volt,mivel oda kellett volna írnia a kép linkje mellé,hogy

"FIGYELEM csak erős idegzetűeknek!"


Komolyan mondom, hátrahőköltem,amikor megnyitottam! Amellett meg azt gondolom, hogy senki sem lehet ennyire "gyenge", hogy feltesz egy ilyen kérdést. Ez egy unatkozó kiskamasz,aki jót röhög rajtatok!

Már bocs, senkit nem akartam megbántani, lehet lehurrogni, lepontozni, de attól én még emberileg nem leszek kevesebb :D

2011. jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
21%
Nem jarok edzoterembe csak addig tornazok amig a gyerek alszik tehat penzt es idot sporolok + ugyelek az etkezesekre ami szinten olcso megoldas...amig kover ember lesz addig "jo kifogas" is lesz...a sok penz es sok ido az egyik legjobb kifogas a kisgyerekes anyukak kozt.
2011. jún. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim válasza:
50%
Szülés után mivel lehet a leggyorsabban visszenyerni az alakom? Nem vagyok szupermodell alkat,de ha esetleg elhíznék nem szeretnék duci maradni.
2011. jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
85%
az 57%-ossal már én is összeakadtam,az beteg!!!!Ne foglalkozzatok vele!!!!!!!!!
2011. jún. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!