Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 03.13.-ára nem várjátok,...

Akik 03.13.-ára nem várjátok, mit éreztek? Szombat óta enyhe mensis érzésem van és azóta barnás-rózsaszínes folyásszerűm is van. Ma reggel óta pedig íszonyúan szédülök. A hőm 37.2. Ez mensi lesz vagy bizhatok még a Babába?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok Réka! Most már minden rendben lesz :))

Nálunk azóta sincs baba, de legalább kiderült, hogy miért nem (a férjemnél vannak gondok), és úgy néz ki beültetés lesz, de azért várunk 3 hónapot, hátha javulnak az eredményei.

Most már úgy érzem, mi is sokkal közelebb vagyunk a célhoz, és sokkal jobb, hogy nem bizonytalanságban telnek a hónapok.

Még egyszer boldog babavárást kívánok!

Éva

2009. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:

Köszönöm!!!

Kap a férjed kezelést?Hátha összejön a babó beültetés nélkül is!Szorítok nektek!Azért jó,megnyugtató,hogy legalább a probléma megvan.Nem reménytelen!Remélem mihamarább nektek is összejön!Írj, azért,hogy mi van!

Réka

2009. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok!

Jó sok ideje nem írtam és nem olvastalak benneteket,de látom,hogy azért sok helyen jól mennek a dolgok!

Mi úgy állunk,hogy szerdán töltöm a 16.hetemet,május 13.án érkezik a mi Kicsi Drága Babunk!!!

Nagyon-nagyon Boldog vagyok!

Sok sikert a Babához és Boldog Babavárást akiknek sikerült!

Sok puszi nektek!

Majd jelentkezem!

2009. nov. 23. 12:54
 84/88 anonim ***** válasza:

Sziasztok :)

Gratulálok mindenkinek, akinek sikerült:) Akinek még nem, kitartást- megéri.

Mondom ezt én, akinek 2 hetes a pici fia és nagyon boldog.

Rony

2009. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok! Ezer éve nem jártam erre, de örülök, h benéztem, mert Réka, Ági és Rony is babót vártok, csodás, h előbb-utóbb, de sikerül mindannyiunknak! Éva, remélem sikerült a párodat kezeltetni és azóta nálatok is kopogtatott a gólya!

Mi jól vagyunk, már sokat mocorog a KISFIÚNK, akit máj. 24-re várunk :-)))

Puszillak benneteket, B.Ú.É.K. és írjatok, igyekszem benézni 2010-ben is ;-))

Dóri, 19+0 km

2009. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok!


Boldog Új Évet mindenkinek!

Rem.azért még felnézetek erre az oldalra!?

Képzeljétek,ma már a 24.hetemet töltöttem,a Babum rengeteget ficánkol,nagyon aktív baba!

Imádom minden pillanatát amikor jól megrúg!

Hétfőn voltunk 4D ahol kiderült,hogy kislány van a pocakomban,így óriási boldogsággal várjuk a mi Nóri babánkat!:)

Mindenkinek jó egészséget és boldog babavárást!

Puszi nektek!!!

2010. jan. 21. 14:18
 87/88 anonim ***** válasza:

Sziasztok!19 hetes vagyok,és kisfiam lesz!Gratula a babásoknak,és boldog babavárást!Kinek sikerült még?

Réka

2010. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok!

Ha jár még erre valaki!Örömmel tudatom,hogy 2010.05.06.-án 13óra55perckor 3250g-mal és 52cm-rel megszületett Nóri baba!

Nagyon-nagyon boldogok vagyunk,minden pillanatunk róla szól!

Puszi mindenkinek!

2010. máj. 27. 12:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!