Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 03.13.-ára nem várjátok,...

Akik 03.13.-ára nem várjátok, mit éreztek? Szombat óta enyhe mensis érzésem van és azóta barnás-rózsaszínes folyásszerűm is van. Ma reggel óta pedig íszonyúan szédülök. A hőm 37.2. Ez mensi lesz vagy bizhatok még a Babába?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
100%

köszi,14:10-es!De 7dpo-n volt pecsételésem.Mindegy,ha holnap visszamegy,akkor nincs vész.Reménykedek még reggelig.

Réka

2009. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:

Bocsi,Dóri

Megy neked is a drukk!

Réka

2009. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
100%

Köszi Réka! A beágyazódás ált. a 6-10. dpo-n van, úgyhogy simán betudható nálad ennek a pecsételés! Nekem tegnap este enyhe mensi érzésem volt, ma reggel még 37 a hőm, de ez máskor is mindig ennyi.. Még 2 nap a NEM vártig, iszonyú lassan telik az idő..

Dóri

2009. márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok!Teljesen oda vagyok!Kiborultam és feladtam,nekem már sosem lesz Babám:(Most csin.egy clerblue tesztetés negatív lett:(Pedig annyira stimmelt minden,elmentünk hosszú 7végére,pont akkor volt a peteéréem(ovu tesztem pozitiv volt 2napig),akkor voltunk 6év 10hónaposak,csodás volt minden.Peteérés óta iszom a palástfű teát,szedem az elevitet.Szombaton volt pár csepp vérzésem,azóta barnázás,azt hittem beágyazódás,de már megint mensi lesz:((((Mi kell még,hogy végre sikerüljön?Mit tesztek amikor megjön,hogy újra visszanyerjétek a reményt?
2009. márc. 11. 11:50
 25/88 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egyrészt ne keseredj el, mert még túl korai, ha jól értettem, még nem jött meg a menszeszed, csak van egy neg. teszted, tehát még nincs mit siratni.

Másrészt pont így volt minden nálam is, mi is elutaztunk, nekem is minden időpont stimmelt, és ma reggel én is teszteltem egy negatívat :(

Igazából minden tünetem ami eddig volt elmúlt, kivéve a mellfeszülést, tehát úgy vagyok vele, hogy valószínű menszesz lesz, de biztosat ki tud mondani??

Ne keseredj el, mert annak semmi értelme, egy picit sem segít, azzal végképp nem oldódik meg a problémád! A baba jönni fog, ha jönnie kell, én így fogom fel. Kitartás!!!

2009. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!Jó neked,hogy ilyen pozitívan fogod fel a dolgot,én sajna nem tudok így hozzá állni!El vagyok keseredve:(

Kívánom,hogy mindkettünknek sikerüljön hamar!

2009. márc. 11. 12:16
 27/88 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Ne keseredj el!Ilyenkor arra kell gondolni,hogy1:még van esély,2:ha megjött,még nem akar lejönni az égből az a pici,nincs itt az ideje.Legalább is én így vígasztaltam magam.Meg elmentem vásárolni magamnak.Attól lehiggadtam,meg kisírtam magam.1 hét múlva megint itt fogsz ülni,és nézed,mi történik a többiekkel.Új hónap ,új remények.De MÉG NEM JÖTT MEG!

Én is majd lekaparom a falat!Ma felment a hőm 36.8-ra.Én sem tudom,mi van.Teszt nega.

Réka

2009. márc. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 anonim ***** válasza:
100%

12.08

Remélem a mostani péntek 13 szerencsés nap lesz mindannyiunknak! Kíváncsi leszek az eredményekre. Bár azt gondolom, hogy túl korán teszteltünk, kicsit türelmesebbnek kellett volna lenni, és nem izgatni magunkat feleslegesen...

Mindenesetre fel a fejjel mindenkinek, még nincs veszve semmi!

Éva

2009. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

aki negatívat tesztelt a nem várt előtt mint én ne keseredjetek el!

pénteken vagy szombaton ki mikor tesztelünk és drukkolok mindenkinek!

Szilvi

2009. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Megy fel a hőm!Pedig,már elkönyveltem,hogy semmi nem lesz.Csak nehogy pofára ejtsen!Megnézitek? [link]

Réka

Az értékelhetetlennél megfázás volt,és 2 nap hőemelkedés.

2009. márc. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!