Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 03.13.-ára nem várjátok,...

Akik 03.13.-ára nem várjátok, mit éreztek? Szombat óta enyhe mensis érzésem van és azóta barnás-rózsaszínes folyásszerűm is van. Ma reggel óta pedig íszonyúan szédülök. A hőm 37.2. Ez mensi lesz vagy bizhatok még a Babába?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok Réka! Nagyon örülök, hogy most már Te is a boldog kimamák közé tartozol! :)

Én sajnos nem szolgálhatok ilyen jó hírekkel! Vasárnap teszteltem egy negatívat, de az még nem tört le. Ma viszont rettenetes, stresszes napom volt, pedig igyekeztem megőrizni a nyugalmam.Mire végeztem a munkával, jöttek a mensi görcsök.

Még nem jött meg, de a fájdalom nem enyhül.

Azt hiszem, ez nem az én hónapom lesz...

Hát ez van, de azért ebből még jól is kijöhetek :)Ki tudja? Amint történik valami megírom.

Éva

2009. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Holnap megyek nőgyógyászhoz, még mindig nem jött meg! Este megírom, mi lett az eredmény, remélem erre jár majd valaki köztetek, lehet, hogy szükségem lesz lelki támaszra. Remélem jól vagytok!

Éva

2009. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:

Szia Éva!

Figyelem mi történik, szurkolok,

Szilvi

2009. márc. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nem megyek dokihoz ugyanis megjött épp most!

Hát ez a hónap sem jött be. Kicsit csalódott vagyok, de valahol azért megnyugtat, hogy végre történt valami a bizonytalanságnál nincs rosszabb!

Azért köszi, hogy szorítottatok, és én is drukkolok mindenkinek, akinek nem sikerült ez a hónap!

Éva

2009. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:

Köszönöm Réka és Szilvi:)

Éva! Ne keseredj el, szurkolok tovább!


Réka, én is gratulálok neked :) Voltál már dokinál?

2009. márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
Sziasztok, ha még nézné valaki tegnap pozitív lett a tesztem! Szilvi
2009. máj. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:

Szia Szilvi!

Szívből gratulálok! :)

Ez igazán jó hír, nagyon örülök! :)

Nálam sajnos még mindig nincs baba, pont hétfőn jött meg újra, bár ez a hónap bizató volt, mert a doki azt mondta felpuhult a méhem,aztán persze megjött :(

Egyszer persze nekem is összejön tudom.

Mégegyszer gratula!


Éva

2009. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:

Szia Éva!

Köszönöm, remélem minden rendben lesz, ez volt nekem a 4. hónap amióta próbálkozunk, a kisfiam pedig most éppen ma 19 hós.

Remélem neked is mihamarabb sikerül! Szorítok, tudom milyen nehéz, ebben a hónapban nem figyeltem semmire csak arra hogy 10-20. napon minden nap együtt legyünk és nem foglalkoztam vele hogy mi történik odabenn és hogy vajon sikerül-e. Mindent ugyanúgy csináltunk mint az előző hónapokban csak épp nem stresszeltem rajta, lehet hogy segített. most már 29naponként jött meg tegnap a 30. nap volt és egyértelmű pozitív 10es érzékenységűvel, szóval sok sikert kívánok nektek is,

Szilvi

2009. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:

Szia!


Annyira jó olvasni, mikor valakinek közülünk sikerül. Képzeld én is épp ebben a hónapban döntöttem el, hogy kész elég volt, nem görcsölök tovább, majd lesz ahogy lesz. remélem nálunk is olyan eredménnyel, mint nálatok :)

Vigyázz magadra, és azért, ha erre jársz, számolj be, hogy hogy is érzed magad, és mi újság veletek!

Mégegyszer gratula!:)

Éva

2009. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:

Szia,


múlt csütörtök este kérdezte pont a szomszéd csajszi hogy miújság, hogy állunk a baba dologgal, mondtam neki, hogy vasárnap-hétfőn kéne megjönnie, de egyáltalán nem érzek semmit-amíg nem kérdezte mi van nem is fogl.vele, semmi tünet nem volt, szombat reggel kippattogtam, mondtam a férjemnek, hogy lehet most sem, hát vártam mivel hétfőn se jött meg gondoltam na akkor kedd reggel tesztelek és mikor már belemártottam ameddig kell, utána mikor elkezdett felkúszni a cucc, már rögtön látszódott, de azonnal kijöttem mikor elkezdett felkúszni(pont a terhes jelölő csíknál tartott) és a párom ment a fürdőbe először akkor már 2 perc telt el és hát sejtettem hogy poz.

Tegnap kezdett fájdogálni a mellem, enyhe hányingert is érezgetek már, mint az első terhességnél is, csak elkaptam a gyerkőctől egy picit a torokgyuszit aztán most kamillateázok, és múlik, lázas nem vagyok erre figyelek mert az veszélyes lehet,

a torkom már nem fáj,írj majd hogy miújság,

minden jót!

Szilvi

2009. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!