Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 03.13.-ára nem várjátok,...

Akik 03.13.-ára nem várjátok, mit éreztek? Szombat óta enyhe mensis érzésem van és azóta barnás-rózsaszínes folyásszerűm is van. Ma reggel óta pedig íszonyúan szédülök. A hőm 37.2. Ez mensi lesz vagy bizhatok még a Babába?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ma diagnózis:Missed ab.

Még megjött 03.17.-én,a + teszt után,aztán többet nem.8-9 hetes vagyok/voltam.Pénteken műtenek.

Gratula a babához!

Réka

2009. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
Köszönöm, és sajnálom. Szilvi
2009. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok!

Réka tiszta szívből sajnálom a dolgot.

Szilvi neked pedig gratulálok!!!

Nálam sajnos változatlan a helyzet,Baba még sehol, pedig már lassan egy éve probálkozunk. :(((

Két hét mulva megyünk Tapolcára a Reprodukciós Intézetbe,most már a Kaáli része.Nagyon aggodom,hogy nekünk már nem is lehet kisbabánk,de bízom a Tapolcaiakban,a keresztlányunkat is nekik köszönhetjük,aki most már 5éves és makk egészséges!Hát rem.mi is szerencsével járunk és hozzánk is bekopogtat a gólya!

Szorítsatok azértcsajok,hogy ne kapjunk túl rossz híreket!

Majd megírom,hogy mi volt!

Sok szerencsét és kitartást mindannyiunknak!

2009. máj. 20. 10:06
 74/88 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Újra benéztem ide, hátha hallok felőletek valami jó hírt.

Réka nagyon sajnálom ami történt, remélem már jobban vagy egy kicsit!

Szilvi bízom benne, hogy nálatok rendben van minden!

Nálam továbbra sincs baba, bár bizakodva nézek a jövőbe. Vagyis jobban mondva, valahogy van egy olyan érzésem, hogy ebben a hónapban sikerült. (hányszor mondtam már ezt....:) )

Vigyázzatok magatokra, ha lesz nálam valami hír, megírom, és remélem Ti is jelentkeztek még!


Üdv.: Éva

2009. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok!

Hát túl vagyunk minden vizsgálaton és mind a kettőnkkel okés minden,a BABUKA mégse akar jönni:(

Jövő héten megyek HSG-vizsgálatra és következő ciklusban csinálják meg az inszeminációt!

Szorítsatok,hogy végre sikerüljön a BABA!

Majd írok még,hogy mi van velünk!

Puszi és kitartás mindenkinek!

Ági.

2009. júl. 11. 10:23
 76/88 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok! Nem tudom, olvassa-e még valaki ezt a hsz-t, de úgy néz ki, h végre nekünk is sikerült!!! Ma van a nem várt napja és tegnap jól látható pozit teszteltem!!! :-) Őrület, h ennyi idő után végre összejött!!! Nagyon nagyon boldog vagyok! :-)))) Kérlek írjatok, kivel miújság, remélem sok kismamink van már március óta...

Dóri

2009. szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:

Szia Dóri!Gratula!Nekem 2 vetélés sikerült.Most pihenek.Novemberben újra próbálkozhatunk.

Réka

2009. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
Köszönöm Réka! Nagyon sajnálom... Szívből drukkolok, h mihamarabb újra babás legyél és veled maradjon a kis élet!!!
2009. szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:

Köszi!Most már lelkileg helyre jöttem,elkezdtem tanulni,remélem,mihamarabb sikerülni fog.Van már egy gyönyörű 6 éves lányom,úgyhogy nem lehetetlen a teherbeesés,és kihordás.Nem volt szerencsém.A doki szerint is .

Sok boldogságot,és vigyázz a picire!

2009. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Ha van még valaki:

9 hetes babás vagyok,van szívhang,minden rendben eddig!!!!!

Réka

2009. nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!