Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 03.13.-ára nem várjátok,...

Akik 03.13.-ára nem várjátok, mit éreztek? Szombat óta enyhe mensis érzésem van és azóta barnás-rózsaszínes folyásszerűm is van. Ma reggel óta pedig íszonyúan szédülök. A hőm 37.2. Ez mensi lesz vagy bizhatok még a Babába?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, én már nagyon úgy érzem, hogy este megjön, ha mégsem reggel ellövök egy tesztet, de lehet, hogy még korai. Az lehet, hogy az idegeskedés miatt nem jön meg, nem pedig a baba miatt ?

Éva

2009. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Nekem most jött meg, nagyjából 1 nap késéssel, ma már fájogatott a pocim, úgyhogy várható volt, a reggeli nega tesztről nem is beszélve.. Holnap már a hőm is a béka segge alatt lesz.. Simán el tudom képzelni, hogy az izgalom eltolja a mensit. Na de nem szabad elkeseredni, én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy van 1 nagyszerű párom aki férjem is egyben, hogy történhet bármi mi itt vagyunk egymásnak, nincs is ennél nagyobb boldogság a világon! (Sajnos többen is vannak körülöttem, 30-on túl, akik még mindig keresik a másik felüket...) És ha majd jönni akar a bébi, jönni fog és átéljük 1x (v. 2x v. 3x :-)) mi is azt a bizonyos CSODÁ-t! :-))

Puszi lányok és sok-sok-sok kitartás mindenkinek!!

Dóri

2009. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!Fel a fejjel,akinek megjött!Majd eljön az időtök!

Nekem még mindig semmi,a hőm ingadozik 1-1fokokat,de már kezdek ideges lenni emiatt.Történhetne már valami!Tesztet legközelebb csak jövőhéten csinálok,addíg kitartok.Hétfőn hívom a dokit,mi legyen.

Réka

2009. márc. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Olvastalak benneteket, én is ide tartozom :) 13-14ére nem vártam. Ma pozitív a tesztem.

6. hónapban, úgy fest- sikerült :)

Nincs semmilyen folyásom, sem hányingerem... Egyedül a melleim feszülnek, de furcsán a bimbó környékén. A hőm pedig így alakult: [link]

Sok siket Mindenkinek!

Rony

2009. márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! teszteltem egy negatívat, de mensi sehol, már nem is érzem, hogy meg fog jönni, a melleim miatt aludni sem tudok olyan érzékenyek. Csütörtökön legkésőbb bejelentkezek orvoshoz, nézze meg, mi van! Legközelebb (ha addig sem jön meg)csüt. reggel tesztelek! Mindenkinek kitartást! Éva
2009. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
Újra én (Éva) Rony szívből gratulálok, boldog babavárást! :)
2009. márc. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen Éva!

Nagyon drukkolok Neked! Ugye megírod hogyan alakult?

Rony

2009. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:

Mindenképp írok, bárhogy is alakuljon! :)

Éva

2009. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Ma pozitívat teszteltem!!!!!

Délelött,nem reggel,halvány,de ott a csík!

Maria Romed teszt,25-ös érzékenységű.Itt a görbém: [link]

EL SEM HISZEM!!!

Gratula a másik maminak!

MI a helyzet Éva?

Réka

2009. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:

Sziasztok, gratulálok az újdonsült kismamáknak!

Szilvi

2009. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!