Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 03.13.-ára nem várjátok,...

Akik 03.13.-ára nem várjátok, mit éreztek? Szombat óta enyhe mensis érzésem van és azóta barnás-rózsaszínes folyásszerűm is van. Ma reggel óta pedig íszonyúan szédülök. A hőm 37.2. Ez mensi lesz vagy bizhatok még a Babába?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim válasza:

Sziasztok!


Nagyon együtt érzek veletek, mert én is nagyon szerettem volna kisbabát, és addig amíg az ember nem kezdi el a babaprojektet párjával, nem is gondolja hogy igenis nem könnyű teherbe esni. A rokonságban nagyon megszenvedtek a babákért annyi ideig próbálkoztak, hogy ettől én is féltem nagyon, de a neten kutakodtam, hogy milyen lehetőségek vannak a teherbeesés elősegítésében, és ráakadtam a Jónás módszerre. Lehet hogy ismeritek is. Van akinek bejött, van akinek nem. Nagyobb százalékban bejön. Szerencsésnek mondható vagyok, mert második hónapban már babát vártunk, és ezt a Jónás módszernek köszönhetem. Mi érdekességből kipróbáltuk, és lám-lám, babánk lett, abban a hónapban még azt is megírta, hogy nagyobb százalékban kislány lesz e, vagy kisfiú. Nálunk kislányt mutatott, és bejött. Barátnőméknek is ajánlottam a módszert,-akik másfél éve próbálkoztak,- megcsinálta a grafikont, és két hónapra rá ő is teherbe esett. A lényeg az, hogy a grafikon megmutatja, mikor van peteérésed, (nem mindig esik egybe a nőgyógyászok által ismert dátummal,van akinek mensi idejét jelöli be a grafikon) melyik napokon érdemes próbálkozni a pároddal.

Én elég szkeptikus vagyok, ezért addig nem ajánlottam senkinek, amíg nekem nem jön be. Természetesen mindenki maga dönti el, hogy utána olvas e vagy sem, én úgy gondolom, hogy egy próbát megér.


Remélem sikerül kicsit segítenem.


Nagyon jó babaprojektet kívánok, kitartást, türelmet, és babát! Ha valakit érdekel a neten utána tud nézni, de ha ír nekem, szívesen segítek.


1 éves baba édesanyja.

2009. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 A kérdező kommentje:

Csajok!Nagyon kétségbe vagyok esve!Reggel azt hittem,hogy megjött,de csak megint ez a barnázás volt.Nincsenek mensis görcseim inkább enyhe szúrást ézek.Olvastam,hogy a méhenkivűli terhessének lehet tünete mensi helyett barna folyás.Lehet,hogy az vagyok?

Tesztel meddig várjak?Várjak még hátha átvált vérzésbe?Vagy most mit csináljak!Nagyon megijedtem!

2009. márc. 13. 13:21
 43/88 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne pánikolj, szokott lenni ilyen folyásod mensi előtt? ritkán fordul elő méhen kívüli terhesség, de más tünet is szokott lenni, reggel tesztelj egyet, ha pozitív akkor irány a doki minél hamarabb, és megmondja mi van, ha a teszt negatív akkor tuti nem lehet az, ha pozitív akkor lehet attól még jó helyen, gondolom ezt te is tudod. Ez a barnázás mástól is lehet.

Nekem most a krémes nyúlos min. átment barnás nyúlós min.ba, nem tudom mensi-e, nekem ilyen nem volt még.

Szilvi

2009. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg! Holnap reggel csinálj tesztet, ha addig nem lenne rendes vérzésed. Ha hétfőre sem változik semmi, akkor szerintem menj el dokihoz, de a lényeg az, hogy ne ess kétségbe, lehet, hogy ez a sok idegeskedés kavar most be!

Egyébként mellékesen jegyzem meg, hogy most mi is a Jónás módszerrel próbálkoztunk, ezért is vagyok most én is nagy izgalomban. Egész más érzéseim vannak most mint máskor menszesz előtt, de lehet, hogy bebeszélem magamnak, mindenesetre egy próbát (vagy kettőt) megér.

2009. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:

Hol érzed a szúrkálást? Ez is többmindentől lehet

Szilvi

2009. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
Szisztok! Tesztelt ma valaki közületek? Mi lett az eredmény? Hogy vagytok? Én nem mertem tesztelni, majd talán holnap, vagy hétfőn, ha kibírom addig!Éva
2009. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 A kérdező kommentje:

Sziaztok!Köszönöm a tegnapi hozzá szólásokat!Megnyugodtam!Nem teszteltem még,viszont ez a barnázás dolog sem váltott át vérzésbe és az a szúró,húzó érzés is megszünt,semmi mensis érzés,de mára elkezdtek fájni a melleim.Hát nem tudom ebbl most mi lesz!

Szorítok mindenkinek és írjatok,hogy mi van veletek!

Jó volna már hallani egy pozitív tesztről is!

2009. márc. 14. 09:44
 48/88 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!A hőm megint felment 36.9-re.Szórakozik velem?Reggel hányingerem volt.Mensi sehol,még fejfájás sem,mint előjel.Csak hiszti tegnap.

Nem tudom,mi lehet,ez a barnázgatás nálad,de ha elkezdett fájni a melled,az lehet baba előjel.Nem?

Réka

2009. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, bár megcsináltam a tesztet reggel ami negatív lett, és másfél óra múlva meg is jött.


Ez volt nekem a második hónap amióta abbahagytam a szoptatást és próbálkozunk, remélem azért nem kell sokáig várnom nekem se.


Szurkolok nektek,

majd írjatok

Szilvi

2009. márc. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

A barnázgatás hormonproblémára is utalhat, sztem érdemes lenne beszélned az orvosoddal, csináltat vérvételt és megtudod van-e gond. De ne félj, ettől még jönni fog a baba! :-)

Nekem nega lett a teszt (reggeli 2. pisiből és 25-ös teszttel), viszont mensi továbbra sincs, hő még mindig 37. Kicsit fájogat a pocim... De ha most nem, majd legközelebb, hajrá lányok!!! :-)

Dóri

2009. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!