Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 03.13.-ára nem várjátok,...

Akik 03.13.-ára nem várjátok, mit éreztek? Szombat óta enyhe mensis érzésem van és azóta barnás-rózsaszínes folyásszerűm is van. Ma reggel óta pedig íszonyúan szédülök. A hőm 37.2. Ez mensi lesz vagy bizhatok még a Babába?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
76%
Bármi lehet, de ilyenkor még minden tünetet utólag lehet egyértelműen megítélni.
2009. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
100%

szia, én is 13-ára nem várom, enyhe hányingert érzek mint az első babámnál, de már lassan egy hete, egyszer kétszer érzek húzodásos érzést a méhemnél,

a tüneteid utalhatnak babára is, sok sikert,

megírod majd veled mi van? akkor én is:)

2009. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Persze,hogy megírom és rem.nem a szomorú hirt.Már feladtam egyébként,úgy érzem,hogy ez megint mensi lesz:((( Első Baba lenne és már 9hónapja hiába várjuk:(
2009. márc. 9. 10:28
 4/88 anonim ***** válasza:
nekem is 12-13-án nem kellene megjönnie. Én érzek mindenfélét, amire simán lehet mondani, hogy baba, de azt is menszesz előjel. Ami furcsa az az, hogy én már 4-e óta érzem, hogy mindjárt megjön. Reménykedem benne, hogy most összejön, de nem élem bele magam, mert ebből menszi is lehet simán.
2009. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
szorítok, én már szeretnék tesztelni, de csak várni-várni, majd írok- Szilvi(én írtam eddig, hogy nem várom addigra)
2009. márc. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 A kérdező kommentje:
Szia Szilvi!Utána néztem a Clearblue tesztnek,mert az elvileg hamar kimutatja és olvastam olyat,hogy v.kinek már 1héttel a nem várt elött +lett.De nagy részének 3-4nappal a nem várt elött.Nem tudom mit tegyek,úgy tesztelnék én is,de félek is nagyon.Szerinted?Te csinálnál?
2009. márc. 9. 11:01
 7/88 anonim ***** válasza:

szia, nekem 10-es érzékenységű van itthon, lehet megpróbálom holnap, igazán jöhetne a 2.baba mindketten szeretnénk, csak minden reggel hajnalba is megyek pisilni, azt meg kikéne bírni hogy ne, hogy a teszt mutathasson valamit reggel, ha - lesz akkor majd szombaton fogok újra

Szilvi

2009. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 A kérdező kommentje:

Szia!Nekem sajna nincs itthon,múlt hónapban ellöttem mindet:(De lehet,hogy elugrom a DMbe és veszek.Reggel megcsin.hátha!Ha te is megcsin.írd meg légyszi az eredményt!Szorítok nagyon!

Ági.

2009. márc. 9. 11:10
 9/88 anonim ***** válasza:

oké megírom és fogd fel úgyhogy ez egy próba és ha nem jön meg pénteken akkor szombaton megerősíted:) én megpróbálom így felfogni, és nem beleélni magam,

reggel írok, kb 8 körül

Szilvi

2009. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csatlakozom,a 13.-án remélhetőleg nemmegjövők társaságához!Nekem csak hányingerem,és szédülésem van néha.

Réka

2009. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!