Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy eshetek teherbe ha...

Hogy eshetek teherbe ha megszakítással védekezünk?

Figyelt kérdés
Tudom most sokan le fognak hurrogni, de megvan az okom miért kérdezem. megszakítással védekezünk persze elmondtam a páromnak hogy ez is 50-50%, hogy terhes lehetek de mit tehetek hogy az legyek? valami praktika? mert azt nem tudnám mondani hogy gyógyszert szedek közben nem, az óvszert még nem is próbáltuk, meg azt sem tudnám megtenni hogy kilukasszam, ugyhogy csak valahogy ugy eshetnék "véletlenül" teherbe ha igy védekezünk. lehet hogy szemétség, de egyedül is vállalnám!!!sőt!!!
2011. ápr. 26. 11:42
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!

Az utolso valaszolo vagyok. Nekem ma reggel megjott de en igazabol nem banom. Inkabb a ferjem az aki beleelte magat. Tudod rajtam meg van 6-7 kg plusz (szules ota) es elobb szeretnek lefogyni es aztan masodik babat vallalni. (Nem latszik ez a 7 kg mert egyenletesen eloszlik de engem zavar)


DE!!!

Ezen a hetvegen ket ismerosomek is bejelentettek,hogy babat varnak. Az egyiknel a csaj fogigatlot szedett es ugy lett terhes, a masodik par meg megszakitasosan "vedekeztek". Szoval tortennek meg ilyen esetek.

Minden jot kivanok!

2011. máj. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:

szia kedves utolsó, hát ha azért te örülsz hogy megjött akkor persze nincs gond, majd legközelebb, de azért felcsigáztál, meg a két ismerősöd esete is felcsigázott, adott egy kis reményt,

viszont én már egy héttel vagyok ovu után és most ilyen fehér és mintha inkább darabos folyásom lenne, a méhszájam meg fent van ( azt hiszem zárt, de mivel nekem nagyon nincs néhszájam igy nem tudom hogy jól állapítottam meg, ugye a betegségből adódoan levágták az egészet szinte csak egy kicsi maradt) szóval olvastam hogy mostmár száraznak kellene lennem vagy nem? erre tudsz valamit?

2011. máj. 9. 07:51
 53/60 anonim ***** válasza:

Az orvosod mit mondott igy is kitudsz hordani egy babat?

nekem egy ismerosomnek egy darabot kivagtak a megszajbol,ot osszevartak,meg vegig fekudnie kellet,de neki csak egy darabkat vagtak ki.

2011. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:
hát nekem végül is majdnem teljesen levágták a méhszájamat,két konizációm volt, de azt mondták attól ugyan ugy tudok szülni meg minden, és hogy ki is tudom hordani, legalább is ezt mondták hogy nem lesz gond és hogy tudok hüvelyu uton is szülni, (csak harmadikra nincs már lehetőség :( )
2011. máj. 9. 18:40
 55/60 anonim ***** válasza:

14:41es vagyok.


Azert ha sikerul rogton menj dokihoz,ne furodj hanem csak zuhanyozz,es ne sexeljetek a fertozesek miatt.

Az ismerosom 26hetig huzta,sajnos a varras sem segitett sokat, a baba sulya nyomta a mehszajat az meg nem birta tartani tovabb.O csaszarral szult.

2011. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:

szia

köszi persze azonnal orvos! ezzel nem játszok szívesen

ma reggel megcsináltam még egy ovu tesztet ami tök pozitív lett,, erre a kíváncsiságom nem hagyott nyugodni csináltam egy terhességit is, halványan ugyan és kb 10 perc mulva lett csík, persze ez nem jelent semmit, de ott van és mostmár simán látni is nem kell fény felé meg mindenhogy forgatni hogy lássam. de nem bízom el magam vasárnap vagy hétfő de még a kedd is belefér a mensibe, ugyhogy várakozó állásponton vagyok :)

2011. máj. 13. 08:51
 57/60 anonim ***** válasza:
Szia,hogy vagy és mit mutat a terhes teszt?Annyira szorítok!
2011. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:

szio

háááááát, igazából van egy ill. két haloványk pozim, de azért nem bízom el magam, még nem jött meg nincs semmi tünet, csak kicsit aggódok hogy még a cicim se feszül, a multkor azt éreztem nagyon, ugyhogy nem tudom, a méhszájam fent van, krémes váladékom van 37 körüli a hőm hát nem tudom?! de még csak megjön érzésem sincs, bár még talán a holnap meg igazából még a holnap után is belefér hogy megjöjjön, meg vizsga előtt állok ugyhogy attól is késhet, bár tulzottan nem idegesítem magam:) egész nyugodt vagyok, annyit érzek hogy jól vagyok, :) kíváncsi vagyok én is , lehet holnap még egy tesztet ellövök :D

de irok feltétlen .és köszönöm a drukkot meg az érdeklődést :)

2011. máj. 15. 15:40
 59/60 A kérdező kommentje:

szóval ma vagy holnap van a kritikus mensi nap, még semmi, se tünet se semmi, viszont ma is teszteltem egy nagyon kis haloványka pizityvat :)

de még mindig nem kapkodom el, ráadásul holnap vizsga, ugyhogy még az is lehet bár nekem nem szokott ilyentőlkésni hogy ettől nem jön meg, hát legkésőbb pénteken tesztelek mert akkor már viszont tuti lesz.

2011. máj. 16. 16:06
 60/60 anonim válasza:
Na mi lett végül? :)
2020. jún. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!