Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy eshetek teherbe ha...

Hogy eshetek teherbe ha megszakítással védekezünk?

Figyelt kérdés
Tudom most sokan le fognak hurrogni, de megvan az okom miért kérdezem. megszakítással védekezünk persze elmondtam a páromnak hogy ez is 50-50%, hogy terhes lehetek de mit tehetek hogy az legyek? valami praktika? mert azt nem tudnám mondani hogy gyógyszert szedek közben nem, az óvszert még nem is próbáltuk, meg azt sem tudnám megtenni hogy kilukasszam, ugyhogy csak valahogy ugy eshetnék "véletlenül" teherbe ha igy védekezünk. lehet hogy szemétség, de egyedül is vállalnám!!!sőt!!!
2011. ápr. 26. 11:42
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
10%
Ez szerintem szemétség. Inkább beszéld meg vele hogy te szeretnél kisbabát. És hogy neki ez belefér-e.
2011. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:

Így valóban csak véletlenül eshetsz teherbe! Esetleg vegyél ovu tesztet és amikor ovulálsz akkor legyetek együtt hátha! Vagy nem engeded kiszállni persze "nem direkt" csak a szex hevében átfogod a lábaddal!

Azért hozzátenném, hogy elítélem ezt a dolgot...

2011. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:

Ha a párod nem akar gyereket,akkor nem csak vele szemben szemétség teherbe esned,hanem a picivel szemben még nagyobb!

Egy gyereknek mindkét szülőjére szüksége van.

Ha mégis a tudta és akarata ellenére szülsz,akkor legyen benned annyi tisztesség,hogy nem vársz tőle gyerektartást sem anyagi támogatást! Neveld valóban egyedül.

Sajnálom azt a szegény gyereket,akinek ilyen anyja van.

2011. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarod rákényszeríteni a pasira magadat és a gyereked?
2011. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:

Most azt mondod,hogy egyedül is vállalnád,de majd később mi lesz? Hol van apa?Hol a gyerektartás?

Legyél vele korrekt! Meg kell ezt beszélned vele,mert nem minden úgy működik ahogyan te kigondolod!

2011. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez konkrétan undorító.

Hogy ennyire gerinctelen legyen valaki... aztán majd mesélheted a gyereknek, hogy azért nincs apukája, mert anyuci átverte szándékosan a saját önzősége miatt.

2011. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
nem kényszeríteni akarom, nem is várnák tőle semmit, betegség miatt érzem ugy hogy minél előbb szeretnék gyereket viszont más férfival el sem tudom képzelni hogy együtt legyek, ugyhogy mielőtt itélkezünk... és sajnos összetettebb a dolog mint amit itt le irnék, én is ugy szeretném ha lenne papája de ő még most nem akar gyereket viszont én ugy érzem a betegségem miatt nem tudok várni. mert nagyon félek.
2011. ápr. 26. 11:56
 8/60 anonim ***** válasza:
0%
Tekergetheted ahogy akarod, ha a férfi tudta nélkül csináltatod fel magad, az igenis undorító. Menj spermabankba, ott megcsinálják neked és nem hazudsz senkinek.
2011. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy veled marad,lehet hogy elhagy az apa! Én is így voltam mint te,hogy el sem tudtam képzelni,hogy más a párom,mástól legyen gyerekem,szerettük is volna a babát de amikor mégis sikerült a gyerek apja bepánikolt és lelépett,egyedül neveltem a fiamat(persze látogatta a fiát mindennap,támogat is anyagilag,és megbánta,hogy akkor elhagyott de ez ugye teljesen más történet mint a tiéd) Azóta megismerkedtem a férjemmel és már úton van a közös babánk. Szóval azt akarom ebből kihozni,hogy én sem tudtam elképzelni,hogy mással legyek,de az élet ugy hozta,hogy mégis mással vagyok és boldogabb vagyok mint valaha! Próbáld megbeszélni a pároddal ezt a baba dolgot!
2011. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom érdemes-e egy olyan férfinek gyereket szülni, aki tudja, hogy gond van veled és később egyre kisebb esélyed lesz a babavállalásra, mégis húzná a dolgot... Akkor inkább hagyjátok egymást, hogy legyen időd valaki komolyabbat találni.
2011. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!