Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy eshetek teherbe ha...

Hogy eshetek teherbe ha megszakítással védekezünk?

Figyelt kérdés
Tudom most sokan le fognak hurrogni, de megvan az okom miért kérdezem. megszakítással védekezünk persze elmondtam a páromnak hogy ez is 50-50%, hogy terhes lehetek de mit tehetek hogy az legyek? valami praktika? mert azt nem tudnám mondani hogy gyógyszert szedek közben nem, az óvszert még nem is próbáltuk, meg azt sem tudnám megtenni hogy kilukasszam, ugyhogy csak valahogy ugy eshetnék "véletlenül" teherbe ha igy védekezünk. lehet hogy szemétség, de egyedül is vállalnám!!!sőt!!!
2011. ápr. 26. 11:42
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:

13:45 ös

ugy gondoltam hogy direkt nem fog belém élvezni hogy terhes legyek, igy értettem, a direkt módot, de tudja hogy nem teljesen biztos ez a védekezés, (bár jelzem nagyon vigyáz nehogy valami legyen) tehát ebből ugye lehet arra a következtetésre gondolni ha véletlenül adódna nem mondaná hogy vetessem el de azért öszintén nem annyira örülne neki. ugyhogy ez van. ezt kell szeretni, ugy látszik. :(

2011. ápr. 26. 14:53
 32/60 A kérdező kommentje:
és bocsánat mindenkitől ha ekkora port kevertem a hülye kérdésemmel.
2011. ápr. 26. 14:55
 33/60 sumergo ***** válasza:

Szerintem ebben az esetben, ha így sürget az idő, a párodnak is meg kell értenie, hogy szeretnél babát. Bocsánat, hogy ezt írom, de ha ilyen indok esetén még várni akar, akkor nem szeret téged, és előbb vagy utóbb így is úgy is el fog hagyni. Ha szeret( és persze nem túl fiatal apának), vállalnia kell a kockázatot, de semmiképp nem szúrhat ki veled.

Remélem sikerül meggyőzni!

2011. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

szijjja

én is igy vagyok mint te. én sem tudnám elképzelni az életemet más pasival, nem is kellene, és én is szeretnék tőle már gyermeket. ő azt mondta hogyha jön akkor jöjjön. mi 4 éve leszünk csütrtökn együtt. 3 és fél évig megszakitásosan voltunk együtt de egyszer sem estem teherbe. most fél éve h végig belém megy de még most sem sikerült teherbe esnem:(:(:( pedig fiatalok avgyunk ő 22 én 20. csak az a baj h dohányzik pirosat sziv 13 éves kora óta:( bár nekem meg a menszeszemmel van gond. 40 napokra jön meg, bár ma vagyok a 39-en és még semmi jel:S

2011. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:

utólsónak

drukkolok hogy sikerüljö.

előző: hát attól fugg honnan nézzük hogy nagyon fiatal, szerintem nem de azért igen, és én idősebb vagyok nála, de ez szerintem nem gond, a kapcsolatunkban nem, és nem mi lennénk az elsők hogy ilyen megtörténjen. nem tudom mi lesz de valószínű majd tényleg az idő dönti el sajnos, mást nem nagyon tehetek ugye :S

de köszönöm :)

2011. ápr. 26. 20:52
 36/60 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is megszakitasosan "vedekezunk" a ferjemmel. Nekunk van egy 22 honapos fiunk. O elotte 2 evig vedekeztunk igy ( Ot terveztuk, tehat akkor belem ment) es miota megszuletett megint igy vedekezunk es nem csuszott be masik baba.

Nyaron allunk neki probalkozni a tesoval, remeljuk hamar osszejon O is.


Egy barati hazaspar is igy "vedekezett" evekig. Volt mar egy lanyuk, a ferj nem akart tobbet, a feleseg viszont szeretett volna meg egy fiut.

Nezte O is a peteerest es mikor peteeereskor voltak egyutt az aktus utan (akkor sem ment bele a ferje) , gyertya allasba, feltette a labait es 1 oran keresztul ugy tartotta.(a falnak tamasztotta a labait)Feneke alatt parna volt. Es megfogant a fiuk!!!

Esetleg probald ki te is.

2011. ápr. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:
:) aranyos vagy. köszönöm
2011. ápr. 27. 10:32
 38/60 A kérdező kommentje:

20:10 es

hogy áll a dolgod???

sikerült?

2011. ápr. 27. 10:32
 39/60 anonim ***** válasza:
szijja még nem tudom. de még ma sem jött meg. a héten tesztelek hogyha nem jön meg
2011. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:

hát én már biztos nem bírnék várni, nagyon nagyon drukkolok nektek!!!

ird meg mi lett, izgulok :)

bár én is nemsokára azt irhatnám hogy babát várok.

2011. ápr. 27. 21:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!