Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy eshetek teherbe ha...

Hogy eshetek teherbe ha megszakítással védekezünk?

Figyelt kérdés
Tudom most sokan le fognak hurrogni, de megvan az okom miért kérdezem. megszakítással védekezünk persze elmondtam a páromnak hogy ez is 50-50%, hogy terhes lehetek de mit tehetek hogy az legyek? valami praktika? mert azt nem tudnám mondani hogy gyógyszert szedek közben nem, az óvszert még nem is próbáltuk, meg azt sem tudnám megtenni hogy kilukasszam, ugyhogy csak valahogy ugy eshetnék "véletlenül" teherbe ha igy védekezünk. lehet hogy szemétség, de egyedül is vállalnám!!!sőt!!!
2011. ápr. 26. 11:42
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim válasza:
ertheto hogy babat szeretnel. ha a pontos idoben lesztek egyutt akor talan sikerul. Fontos hogy a termekeny napokatban kell egyutt lennetek :-)) nekem van cyclotest baby miniszamitogepem, es igy egyszeru meghatarozni a peteerest :-)) sok sikert!!
2011. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:
köszönöm, hát most ovulálok ehhez nem kell semmilyen számolás érzem ezerrel és a 13. napon vagyok, ugyhogy legalább azt tudom hogy a testem ugy müködik ahogy kell, meg elkezdtem az ovu tesztet, és tegnap már erősebb volt a csik gondolom holnap még erősebb lesz. ugyhogy majd meglátjuk, azért reménykedek, és bizakodok :) de köszönöm, aranyos vagy.
2011. máj. 1. 16:38
 43/60 A kérdező kommentje:
tudom hogy már valószínű senki nem nézi ezt a kérdésemet, de azért irok hátha megszán valaki, szóval tegnap ovuláltam, nagyon éreztem, és voltunk is együtt, csak ha valaki irna olyat hogy neki is sikerült igy teherbe esni csak ha adna valaki egy kis reményt, olyan jó lenne.
2011. máj. 3. 18:47
 44/60 A kérdező kommentje:
ja és csináltam ovu tesztet is az is tök pozitív lett azt hiszem erősebb a csík mint a c csík, ugyhogy gondolom meg fájt is ugy ahogy ovuláláskor szokott, bárcsak egy kóbor kis petesejtem találkozna egy kóbor kis katonával...legalább csak annyit hogy igen lehetséges hiszen a legtermékenyebb időben voltunk együtt, valaki akinek sikerült igy...jajjj
2011. máj. 3. 18:49
 45/60 anonim ***** válasza:

Szia!Azt kívánom,amit legjobban szeretnél!:)

Írj,ha sikerült a vágyad!Szorítok!

2011. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 A kérdező kommentje:

ohh végre valaki.

köszönöm,

igazából csak annyit tudtam tenni az ügy érdekében hogy ovuláltam akkor együtt vltunk, ugyan is az ovu tesztem 1 én de inkább 2 án nagyon nagyon erős volt. és akkor szeretkeztünk, de hát ugye "vigyáztunk" vagyis ő. ugyhogy már ez a hónap ugrott ha nem vagyok terhes, de furi mert már beképzelek minden féllét magamnak és már várom hogy tesztet csinálhassak

2011. máj. 4. 19:09
 47/60 anonim válasza:
biztos hogy sikerul, neha csak egy kicsi idobe tellik ... probaj 2 nappal a ovu elot szeretkezni es talan nem anyira vigyazni :-)
2011. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!

Az egyik korabbi valaszolo vagyok ,en irtam,hogy 22 honapos a fiam es igy vedekezunk mielott babank lett es azota is, tovabba en irtam a gyertya allasos modszert.

Hat most egy erdekes helyzet allt elo nalunk.

4 napja kesik a menzim,pedig ugye megszakitasosan "vedekeztunk". Vasarnapig varni akarok, ha addig nem jon meg akkor ellovok egy tesztet. Kivancsi vagyok mert meg tuneteim is vannak. Mi ugye csak nyaron akartuk kezdeni a probalkozast a kistesoval de vegulis nem banjuk ha kicsit elobb jon :)

Es szoritok erted is :)

2011. máj. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:

de aranyosak vagytok már ez csomo csomó kedvet ad hogy várakozzak hátha hátha, azért én szoritok hogy baba legyen kedves utolsó :):):) mert tudom én és érzem hogy te is nagyon örülnél neki,

hát továbbra is várakozok igazából még egy hetet kell várnom, bár azt hiszem nem lesz most semmi, tul sok fehér folyásom van de persze nem tudom hogy az jó vagy nem mert annyi félét olvastam róla,

de tényleg nagyon köszönöm a biztatást!!!!puszi nektek azért 12 é kéne tesztelnem megirom hogy mi lesz de szerintem tudom, mert talán már kellene fájjon a cicim vagy nem még korai??( folyton nézegetem hogy fáj e már :( :D)

2011. máj. 7. 19:36
 50/60 A kérdező kommentje:
ja és kedves utolsó!! ird meg hogy mi let!!!!!! ugy izgulok :D:D:D
2011. máj. 7. 19:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!