Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy eshetek teherbe ha...

Hogy eshetek teherbe ha megszakítással védekezünk?

Figyelt kérdés
Tudom most sokan le fognak hurrogni, de megvan az okom miért kérdezem. megszakítással védekezünk persze elmondtam a páromnak hogy ez is 50-50%, hogy terhes lehetek de mit tehetek hogy az legyek? valami praktika? mert azt nem tudnám mondani hogy gyógyszert szedek közben nem, az óvszert még nem is próbáltuk, meg azt sem tudnám megtenni hogy kilukasszam, ugyhogy csak valahogy ugy eshetnék "véletlenül" teherbe ha igy védekezünk. lehet hogy szemétség, de egyedül is vállalnám!!!sőt!!!
2011. ápr. 26. 11:42
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj a pároddal őszintén.Mondd el a gondjaidat,érveidet,ami a baba mellett szól.Nem jó egyoldalúan babát tervezni.
2011. ápr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
elmondtam tudja mi a helyzet még tul fiatal, és történ olyan mikor ő kért iszonyu nagy dolgot és én megtettem akkor, most én kértem de azt mondta hogy direkt szándékosan nem ha mégis akkor már nem mondaná hogy nem, persze akkor sem várnék semmit töle ha akarná oké ha nem hát nem, csak félek rövid az időm és próbáltam más kapcsolatot hátha de nem megy, de mindegy hadjuk szemétség és kész, csak el vagyok keseredve és azért kérdeztem,
2011. ápr. 26. 12:25
 13/60 anonim ***** válasza:
Mi a betegseged?ez fontos.
2011. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
két nőgyógyászati mütét, méhnyakrák miatt.
2011. ápr. 26. 12:55
 15/60 anonim ***** válasza:

Meggyogyultal?


mert gondolj bele,valalsz egy gyereket akit az apja nem igazan akar,azt mondod egyedul is akar,de mivel van egy eleg sulyos betegseged es ha visszater vagy esetleg .... szoval erted,akkor mi lessz a picivel?


ha ilyen helyzet allan fennt csak ugy valalnek gyereket ha az apa is nagyon akarja.

2011. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kérdező.Már találkoztam hasonló esettel az életemben. A lánynak a betegsége miatt sürgősen ki kellett venni a méhét. Az orvos tanácsolta, azonnal essen teherbe (mivel még akkor nem volt gyereke), és a pici után meglesz a műtét. Fiatal kora ellenére összejött a baba, és 20 évesen már nem volt méhe, Viszont lett egy csodálatos gyermeke. Én azt mondom beszélj a pároddal, és az orvosoddal is, mit javasol. Ha a doki azt mondja legyen baba, NE GONDOLKOZZ! Azonnal ess teherbe. Ne kockáztass hogy soha ne legyen babád. RAJTA! Szerintem meg jobb egy babának ha egyedül neveli az anya, mintha egy "rossz" családban nőne fel...
2011. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:

meg gyógyultam itt a veszély az ha visszatér akkor kész nincs több mütét és itt az a gáz, nem vagyok beteg gyógyult vagyok, csak ha visszajön a betegség kipakolnak és akkor nem lehet gyerek. és ezért szeretnék minél előbb mert ha legalább egy lenne utánna már annyira nem érdekelne hogy mi lesz,

de mondom mindegy haggyuk, felejtős, majd lesz valami. de köszi a válaszokat mindenkinek, még aki itélkezik is, megértem,csak én azt mondanám a babámnak hogy ő volt az utolsó esélyem,

sziasztok.

2011. ápr. 26. 13:34
 18/60 A kérdező kommentje:

13:34 es

köszönöm te voltál az egyetlen pozitív hozzászóló,

igen valami ilyesmi jár az én agyamban is és a dokim is ezt mondta két éve, csak a párom nem akar még mert tényleg tul fiatal hozzám képest és meg értem az ő álláspontját is, csak az a baj hogy nagyon szeretem és tőle szeretnék babát, és tudom most az jön keressek olyat aki akar nekem gyereket csinálni, de nem megy, nem azért mert nem lehet hanem én nem tudok mással gondolkozni, és már abban is benne lennék hogy el sem mondom neki hogy ne okozzak gondot az ő életében, csak nagyon szeretnék, és ezért az egész kérdés, utánna talán a páromat is el tudnám engedni.

2011. ápr. 26. 13:37
 19/60 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező. Megint Én vagyok. Kétszer tanácsoltam az életemben két lánynak, hogy ha akar szüljön, ne gondolkozzon rajta, és ha egyedül neveli fel? Kit érdekel? Ha annyira szeretne. Az egyik megfogadta, boldogan neveli a fiát, apuka ritkán, de látogatja. A másik még mindig egy borzasztó kapcsolatban él baba nélkül. Hát most melyik a jobb? A másik: köztudott, hogy minden betegség az agyban dől el. Legalább is 99 százalékban. Ha lenne egy babád, Te sem a bajoddal foglalkoznál...szerintem. A boldogsághormonok működnek!!
2011. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:

Nem rá vagy lebeszélni akarlak,de ez tényleg csak a TE döntésed.

megint én.

2011. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!