Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy eshetek teherbe ha...

Hogy eshetek teherbe ha megszakítással védekezünk?

Figyelt kérdés
Tudom most sokan le fognak hurrogni, de megvan az okom miért kérdezem. megszakítással védekezünk persze elmondtam a páromnak hogy ez is 50-50%, hogy terhes lehetek de mit tehetek hogy az legyek? valami praktika? mert azt nem tudnám mondani hogy gyógyszert szedek közben nem, az óvszert még nem is próbáltuk, meg azt sem tudnám megtenni hogy kilukasszam, ugyhogy csak valahogy ugy eshetnék "véletlenül" teherbe ha igy védekezünk. lehet hogy szemétség, de egyedül is vállalnám!!!sőt!!!
2011. ápr. 26. 11:42
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
Most vagy nagyon szereted a parod vagy nagyon nem,ezt nem ertem igazan.
2011. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:

nagyon sajnállak:(

szerintem keress egy hozzád illő férfit, aki komoly és családot szeretne.

2011. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
Szia! Én megértem, hogy ennyire vágysz egy babára, és megpróbálok a kérdésedre válaszolni, lévén a többi a Ti dolgotok, Nektek kell megbeszélni. Szóval az ovu teszt szerintem is jó ötlet, próbálgasd, valamint mindenképpen beszélj a nőgyógyászoddal, hogy mehet e a babaproject. Ha igen, még esetleg arra is megkérheted, hogy ultrahangon nézze, mikor van peteérésed és akkor kapd el a Párod, talán így nagyobb az esély!
2011. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem a párom!

és az igazság hogy nem is akarom őt kényszeríteni ezért irtam hogy akár még azt is bevállalnám hogy nem mondom el neki, és elhagyom bár lehet abba kicsit belehalok de legalább ott lenne nekem a babám.

és mivel a kérdés az volt hogy megszakítással védekezünk igy nem tudom, hogy hogy eshetek teherbe nélküle ugye :S

és az pedig biztos, hogy ő nem fog tenni semmit direkt mivel megmondta mikor felhoztam neki a témát, hogy még nem szeretne gyereket,tehát a kérdés adott.

2011. ápr. 26. 13:58
 25/60 anonim ***** válasza:
Mi is így védekeztünk a párommal és nyolc hónap után babás lettem.Szégyen gyalázat,de azt sem tudjuk,hogy mikor fogant meg a gyermekünk.Azóta is együtt vagyunk,két kislányunk van már!
2011. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:

13:45 os. vagyok


Eltitikolni elotte eleg nehez lenne,foleg ha azutan hagynad el hogy teherbe estel.

nalunk a csaladban volt olyan hogy anyuka gyereket akart apukat nem.Szorakozohelyen felszedett valkit teherbe esett tolle, a ferfi mai napig nem tudja hogy van egy gyereke,semilyen kotelezetsege nincs.


a te dontesed,ha szerencsed van terhes maradsz.Rasegiteni nagyon nem tudsz.


viszont ezt nem ertem, a parod tudja hogy igy konnyen teherbe eshetsz de o nem akar meg gyereket,szoval ez nekem nem tiszta.

2011. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
Olvastam már itt hasonló kérdésre válaszokat, és ott írta egy lány, hogy a pasi a hasára élvezett, ő elrohant a fürdőbe és vmi applikátorral feltette magának. És sikerült.
2011. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
Utolso na ez mar a durva kategoria.
2011. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
a férjemnek van egy fia, akit csak 4 évesen ismert meg, mert nem kívánt terhességből született. Azóta már rendeződött a viszonyuk, a tavaszi szönetben is végig nálunk volt, minden hétvéégn jön, együtt megyünk nyaralni, nekünk is született 2 lányunk azóta, de valahogy szegény gyerek sehol nincs otthon. Én tudnák neked mesélni arról, hogy mi mindene nem lesz meg annak a gyereknek, aki az apja akarata ellnére születik. A miesetünkben sem gondolt bele az anyuka, hogy lesznek olyan fájó dolgok, amiket nem tud majd megadni a fiának és utólag ha nem is bánja, mert imádja a fiát, azért szomorú, ha pl arról van szó, hogy neki sosem lesz teljes családja, ahol anya és apa együtt élnek. Nagyon nagy felelőtlenség úgy gyereket vállalni, hogy a másik fél nem akarja. Nekem már van kettő és nagyon szeretnék harmadikat, a férjem nem, de eszembe nem jutna úgy dönteni nélküle, hogy jöjjön a harmadik, pedig biztos, hogy azt is szeretné és nem kérné, hogy vetessem el. Egy őszinte kacsolatban nem hazudunk ennél kisebb dolgokban sem! A gyerek nem játékszer, egész életét meghatározod azzal, ha így jön a világra.
2011. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:
hát köszönöm mindenkinek a válaszokat, ezek szerint majd az élet megoldja maga a dolgot, vagy igy vagy ugy:(
2011. ápr. 26. 14:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!