Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Teljesen elvagyok...

Mit tegyek? Teljesen elvagyok keseredve

Figyelt kérdés
41 éves vagyok és nem vettem észre,hogy terhes vagyok.amensim rendesen megjött de a héten mozogni kezdett a baba.csütörtökön elmentem orvoshoz,pont menstruáltam elmondtam neki ,hogy mit érzek először azt mondta,hogy bitos ,hogy csak erősebb bélmozgást érzek de ha már eljöttem akkor megvizsgál és 18-20hetes terhes vagyok
2011. márc. 26. 20:31
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Hűha! Amikor először megláttam a kérdésed és a magyarázatod elejét, teljesen megsajnáltalak. Aztán továbbolvasva már másképp gondoltam. Én tutira megtartanám, hiszen a jó isten rendeltetett így. Nem beszélve arról, hogy rengeteg ismerősöm szült ennyi idősen, vagy alig fiatalabb korban. Mellesleg én sem vagyok sokkal fiatalabb :)


Második babát váró 14 hkm

2011. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
anyukám 42 évesen szülte a hugomat,köztünk 20év korkülönbség van.Egészséges ovis nagylány már.És mellette még az unokáját is tologatta!:)Ez a baba tényleg Isten ajándéka,ennyi év után!Kívánom,hogy jól dönts!
2011. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
64%

Kedves Kétségbeesett kérdező!


Én évek óta próbálkozom és sajnos nem esek teherbe. Örökbe szeretnénk fogadni egy kisbabát.


Őszintén, nem szeretném befolyásolni, de ha esetleg úgy döntenének a férjével, akkor szívesen felvenném Önnel a kapcsolatot.


Jól gondolja át, hogy mit dönt, nehogy később megbánja.


Kívánom, hogy legyen minden rendben, bármely döntést is választja.


Minden jót kívánok Önnek!

2011. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
47%
tartsd meg
2011. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
47%
Megirnad legy szives, hogy milyen tuneteid voltak igy visszagondolva? Nem volt kemeny a hasad tapintasra, nem lett nagyobb? En is kb. jo ket hete minden nap erzem hol tobbszor, hol kevesebbszer, hogy valami mintha belulrol megfricskazna, vagy ideg rangatozna. Ez tuti nem belmozgas, akkor mar inkabb idegrangatozas. Voltam mar terhes, van egy lanyom....es vekony vagyok, akkor csak eszrevennem ha menzesz mellett terhes lennek, nem? De most ezek utan elbizonytalanodtam.... Legy szives valaszolj valamit. Koszi. (En a helyedben, ha az anyagiak ugy engednek, megtartanam. Azert mar nem 10-12 hetes terhes vagy, hogy csak ugy el tudj menni abortuszra. En ennyi idos terhesen megtudnam, megtartanam.)
2011. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
47%
Érthető, hogy meg vagy ijedve, de a leírtak alapján valóban egy csoda, ami történt, és biztos, hogy oka van! A terhességed előrehaladott, ezért két választásod van, vagy megtartod (és bizony ebben a férjednek is 100 %-ig melletted kell állnia), vagy úgy döntötök, hogy örökbe adjátok - látom, már volt is rá jelentkező. Ha nekem kéne erről döntenem, én biztos nem tudnék lemondani róla, de erről hiába kérdezel bárkit, mindenki élethelyzete más, ezt csak Ti tudhatjátok, mit tudtok vállalni. Majd írd meg légyszíves, mi lett a sors(otok). Minden jót kívánok!
2011. márc. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
73%

A 23:06-os vagyok ismét.


Elnézést, hogy úgy betámadtam..nem akartam tolakodó lenni, de van akinek az a baja, hogy terhes lesz, van akinek meg az, hogy nem akar összejönni :( nálam utóbbi a helyzet..és ennyi év után már...na mindegy


Bocs mindenkitől.


Nem irigylem az anyukát, az biztos.

2011. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Most mikor a 2. babámat szültem, egy szobában voltam egy anyukával aki 46 évesen szülte meg a 4. babáját azt mondta a 3. gyereke már 19 éves az apuka pedig 50 de bevállalták.

Szerintem tégy te is úgy...

Jó egészséget!

2011. márc. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Szia! Ha egészséges a baba nem is lehet kérdés hogy mi legyen, csak megijedtél! Mindamellett, hogy az egész sztori szerintem gyönyörű, a pici tényleg titeket választott! És van rá esély, hogy a nagyfiad mellé egy tündéri kislány érkezzen! A pici baba téged is megfiatalít!Ne gondolkozz máson, csak örülj!Jó egészséget és sok boldogságot kívánok!
2011. márc. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Így van Kedves!Mindenképp tartsd meg a babát!Ha megfogant,akkor valami célja van veletek!NE félj,minden rendben lesz!Én nagyon szeretnék már kisbabát és nemem nem adatik meg..!:-(( Örülj neki!
2011. márc. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!