Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért teszi ezt velem a...

Miért teszi ezt velem a természet? Kész. Teljesen el vagyok keseredve. Már megint megjött. Ezzel még nem lenne semmi baj, de miért 37 napra?

Figyelt kérdés

4 éve szeretnék babát. a doki azt mondta, hogy minden rendben, tessék próbálkozni. hát mi megtesszük. volt már görcsös hónapom, teáztam, hőmérőztem, számolgattam, tesztelgettem. ezt engem és a páromat is kikészítette. eldöntöttem, hogy nem görcsölök rajta. ez sem segített. az elmúlt hónapban is késett 5 napot, előtte nem is reménykedtem, de amikor már késik, akkor persze, hogy elcsábul az ember. és most... minden stimmelt. nem is figyeltem, hogy mikor kéne megjönnie, amikor el kezdett érzékeny lenni a mellbimbóm akkor néztem, hogy jéé már tegnap meg kellett volna jönnie. akkor lehet ezért vagyok olyan fáradt? áá ha még pár napot késik akkor tesztelek csak. ma volt a 7. nap, hogy késett, reggel még semmi. jó van megjön érzés, de mindenhol azt olvasom, és mondják, hogy ez természetes lenne. erre elindulok tesztet venni, de a patikába már nem kell bemenni. :(:(

DE MIÉRT????? áááááááá teljesen kész vagyok. miért nem érdemlem meg, hogy anyuka legyek? vagy miért kell akkor feleslegesen hitetni, hogy késik, tünetek, meg minden. tudom butaság, de most teljesen le vagyok törve. mindenki körülöttem vagy terhes lesz, vagy szülni készül. és én miért nem????

tudom azt mondják még fiatal vagyok 23 évesen. de én már nem akarok bulizni, nem akarok kalandokat. egy új életnek szeretnék esélyt adni, nevelni és támogatni mindenben. hónapról hónapra úgy érzem, hogy valamiről lemaradok:(

tudom, hogy vagytok egy páran, akik talán hasonlóan érzetek. írjatok kérlek, hogy Nektek hogy sikerül feldolgozni hosszú-hosszú idő után az újabb kudarcot?????


2009. nov. 4. 13:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagy? Sajnálom, de ne add fel, előbb-utóbb összejön. Én mit mondhatnék? 27 éves korom óta próbálkoztunk, és 35 évesen sikerült, 36 voltam, mire megszületett. :((
2009. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

hmm remélem nem úgy értetted, hogy szerintem mindenkinek ilyen korán kell vállalni a gyereket. nem, és nem baj, ha később van, ha akkor szeretné valaki. igaz látom, neked is 6 év kellett, hogy összejöjjön. én úgy tudom ha valaki fiatalabban tervezi, hamar össze kéne jönnie. ezért vagyok elkeseredve és érzem úgy hogy le fogok maradni valamiről:(

neked gratulálok a picihez és jó sok egészséget kívánok Nektek

2009. nov. 4. 13:52
 3/32 A kérdező kommentje:
bocsánat, most olvastam vissza, nem szeretnék butának tűnni a 6 évet javítanám 8-ra :s bocsika
2009. nov. 4. 13:54
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

szia, jaj dehogy is.. :) mindig is jó lett volna fiatal(abb) anyukának lenni, 27-30 évest még annak tartok.. :)


látod, akkor az én példám is mutatja, hogy később talán ténlyeg nehezebben jön össze, de ti még aztán tényleg "zsengék" vagytok, így biztos, hogy nem kell már olyan sokat várni rá. :)))


Dokinál jártatok már kivizsgáláson? bár írtad, h minden rendben volt a doki szerint, de konktrétan mit nézett?

2009. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
ja, és köszi a jókívánságot, aranyos vagy :)
2009. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát, együttérzek veled. 3 éve szeretnénk babát. Akkor voltam 25. Idén februárban teherbe estem, de sajnos nem maradt meg. Májusban kezdhettünk el újra próbálkozni. Júliustól teáztam, hőmérés, ovuteszt, stb. Viszont egy dolgot elfelejtettem.

A C-vitamint. Tavaly akkor kezdtük el szedni (mindketten!!!, amikor utána rá egy hónapra terhes lettem. Na erről megfeledkeztünk. Most szeptember végén elkezdtük szedni, mondván nehogy influenzásak legyünk. Úgy tűnik, most összejött.

C-vitamin: Férfiaknál a nemzőképtelenséget javíthatja vagy megszüntetheti, mert az egészséges herében a hímivarsejtek kialakulásához, illetve szabad kiáramlásához nagy mennyiségű C-vitaminra van szükség, mely egészséges esetben megtalálható, azonban a C-vitamin hiánya a hímivarsejtek összetömörülését, összetapadását okozhatja.

Tehát, C-vitamin!!!!

2009. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

uh-zott, voltam vér és vizelet vételen és mindenre azt mondták, teljesen normális.

az jár még a fejemben, hogy a doki annyit mondott, hogy leadhatnék pár kilót. 170 cm vagyok és 80 kg. tudom hogy nem kevés, de ismertem már édesen a nagy pocakjával fagyit nyalogató 150 kilós nőt is. akkor nem értem, hogy miért ez lenne a probléma. és fogyózom persze, meg mozgok, de sajnos az én családom női tagjai sosem voltak 50kilósak...

2009. nov. 4. 14:01
 8/32 A kérdező kommentje:
kedves 13:59-es köszi szépen a jó tanácsot. most kezdtünk el mi is vitaminozni. hátha segít ebben is:D
2009. nov. 4. 14:04
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

szia, első vagyok megint. szerintem ez kevés, mármint ez a kivizsgálás, főleg így 4 év után. ilyenkor már néznek sok más dolgot is, főleg ha komolyan vesz a doki.


én is 175 cm vagyok, és 75 kg voltam, mikor terhes lettem, 85-tel mentem szülni, és már megint 75 vagyok. (11 hónapos a lányom). A pár plusz kiló inkább előny, a sovány nőknek még nehezebben megy, és az extra ducibbaknak is. Ebből a szempontból nem (sem) gáz a súlyod. :)

2009. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

köszi szépen a nyugtatás:D

hát ha elmúlik valószínűleg elmegyek a dokihoz megint és addig nem jövök el tőle, amíg ki nem vizsgál rendesen, vagy keresek egy másik dokit. mert talán annak is van oka, hogy az elmúlt 2 hónapban ennyit késett...

2009. nov. 4. 14:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!