Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért teszi ezt velem a...

Miért teszi ezt velem a természet? Kész. Teljesen el vagyok keseredve. Már megint megjött. Ezzel még nem lenne semmi baj, de miért 37 napra?

Figyelt kérdés

4 éve szeretnék babát. a doki azt mondta, hogy minden rendben, tessék próbálkozni. hát mi megtesszük. volt már görcsös hónapom, teáztam, hőmérőztem, számolgattam, tesztelgettem. ezt engem és a páromat is kikészítette. eldöntöttem, hogy nem görcsölök rajta. ez sem segített. az elmúlt hónapban is késett 5 napot, előtte nem is reménykedtem, de amikor már késik, akkor persze, hogy elcsábul az ember. és most... minden stimmelt. nem is figyeltem, hogy mikor kéne megjönnie, amikor el kezdett érzékeny lenni a mellbimbóm akkor néztem, hogy jéé már tegnap meg kellett volna jönnie. akkor lehet ezért vagyok olyan fáradt? áá ha még pár napot késik akkor tesztelek csak. ma volt a 7. nap, hogy késett, reggel még semmi. jó van megjön érzés, de mindenhol azt olvasom, és mondják, hogy ez természetes lenne. erre elindulok tesztet venni, de a patikába már nem kell bemenni. :(:(

DE MIÉRT????? áááááááá teljesen kész vagyok. miért nem érdemlem meg, hogy anyuka legyek? vagy miért kell akkor feleslegesen hitetni, hogy késik, tünetek, meg minden. tudom butaság, de most teljesen le vagyok törve. mindenki körülöttem vagy terhes lesz, vagy szülni készül. és én miért nem????

tudom azt mondják még fiatal vagyok 23 évesen. de én már nem akarok bulizni, nem akarok kalandokat. egy új életnek szeretnék esélyt adni, nevelni és támogatni mindenben. hónapról hónapra úgy érzem, hogy valamiről lemaradok:(

tudom, hogy vagytok egy páran, akik talán hasonlóan érzetek. írjatok kérlek, hogy Nektek hogy sikerül feldolgozni hosszú-hosszú idő után az újabb kudarcot?????


2009. nov. 4. 13:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

igen, én azt mondom, keress egy másik dokit, aki alaposabban kivizsgál, a mostani csak egy átlagos vizsgálatot csinált Neked, amit olyanoknak is megcsinálnak, aki csak azért jelentkezik, hogy csókolom, babát szeretnénk, nézzük már meg, rendben vagyunk-e?


van egy olyan fura 6. érzésem, hogy ha új dokihoz kerültök, a baba is villlámgyorsan befut :) már csak pszichésen is.. :))


sok sikert kívánok Nektek, és legyél mihamarabb fiatal, boldog ANYUKA! :) (az első újra).

2009. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Irigyellek, hogy 23 éves vagy csak. Bár az a 4 év biztosan nehéz volt eddig. Én most vagyok 34, (csak most találtam meg az igazi apának valót:)) augusztusban kezdtünk neki a babaprojectnek, de sajnos eddig nem jött össze. Én viszont azon parázok, hogy már ilyen "idős vagyok", így ilyen korban még nehezebb. Már kezdek kicsit megilyedni.

De neked mér rengeteg időd van, csak gondolj bele 11 év előnyöd van. Szerinted én mennyi dologról maradtam el??? Néha úgy érzem rengetegről, de ha itt lesz, akkor ez már nem fog számítani:)

Kitartást kívánok Neked, és biztosan meg fog érkezni hozzátok a nagyon várt kisbaba:) Drukkolok:)

2009. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy veled minden rendben van, egy dolog. A párodat is meg kéne vizsgálni, hátha nála van valami.
2009. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 20 hónap hőmérőzés és tesztelgetés után feladtam! Nem birtam tovább. Ki is irtam ide erre az oldalra, gondolhatod mindenki lebeszélt róla. Majd a második hónapban terhes lettem. Ezt két napja tudom:) Én is utáltam azokat a tanácsokat, hogy: nem szabad rágörcsölni. És be kell látnunk, IGAZ! Itt az élő példa.
2009. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy vagy?Jobban?

Én is egy sorstárs vagyok.

Lassan másfél éve várunk a babára, de nálunk tudjuk az egészségügyi okait, hogy miért nem sikerül.

Most volt nemrég a harmadik inszeminációm, nem tudom sikerül-e.

Én si csak azt tudom javasolni, hogy keress fel egy másik dokit, mert az nem egészen jó, hogy 4év alatt, csak ezeket a vizsgálatokat csinálta.

És fel a fejjel:)

2009. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Na akkor leírom neked is:)

Mi 2002-től voltunk az ügyön,de nagyon,mindig késett,mindig örültem,sosem lett baba.Meddőségiben is voltunk 2005 elejétől,hormonok ilyen olyan vizsgálatok,de baba nem lett.Komolyabb lépéseket nem tettek velünk a dokik a meddőségiben sem,mondván minden rendben van.2005 év vége volt,amikor már egy hasba magamnak adott injekciós hónapon voltunk túl,amiből 6-ot írtak elő a dokik,addig nem csináltak mást.2006 február,túl a 3. sikertelen hasinjekciózós hónapon.Mondtam na állj,én ezt nem csinálom tovább,szúrogatom magam,áááá,befejeztem.Férjem mondta,oké,pihenjünk.Éltem az életem,márciusban megjött,de nem érdekelt,és ez komoly.Április névnap,ünneplés.Iszogatás,buli,hopp,hanyadika is van?Húúúú,már megint késik 8 napja á,a fene vinné el,mindig ez a huzavona,mehetek be a dokihoz.Ugyanis cisztára hajlamosságom miatt ha már 1 hetet késett,mennem kellett uh-ra a negatív tesztecskémmel.Így másnap vettem tesztet,és amit máskor oly izgalommal csináltam meg,azt most sipp supp elintéztem,tudván a negatív eredményt előre.No nézd már,még a wc-t sem volt időm lehúzni,és 2 erős csík van a teszten?Á ilyen nincs,kettőt látok!És mégis van:)Nem foglalkoztam vele,tényleg nem érdekelt,és ez nem túlzás!És a kicsi 2. csíkom karácsonykor 3 éves lesz:)Próbálj másra figyelni,és ha megjön ne törj le kérlek!Éld tovább az életed,és ne is figyelgesd magad!Hidd el,hamarosan anyuka leszel te is!Hidd csak el,és ne készítsd ki magad,ha megjön,hisz a következő hónapban egy vidám pocakba akar érkezni az a kisangyal:)Szorítok neked nagyon!!!!!!

2009. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Kedves 22:36-os.

És nálatok mi volt a teherbeesés oka?Gondolom vizsgálták, hogy hosszú időkön keresztül miért nem sikerült.

2009. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek, aki írt!

kedves tegnap 23:26-os

nevetve könnyeztem mikor olvastam a történeted! nagyon gratulálok a picihez és igazad van Neked is. és ahogy a "kérdésben" leírtam nem az tör le, hogy már megint megjött, mert akkor már kezdem megszokni, hogy "új hónap, új esély", hanem, hogy miért csap be a természet azzal, hogy késik. ezt tartom igazságtalannak

már jobban vagyok, a párom is lehangolódott amikor hazajött a munkából, mert nagyon várta, hogy megcsináljuk együtt a tesztet. de ma amikor elment reggel dolgozni, mondta, hogy ne keseredjek el, ebben a hónapban biztos sikerülni fog:D:D

olyan édes és megértő és úgy látom rajta, hogy ő is szeretné.

ezért is rossz, olyanokat olvasni, amikor a felelőtlen "kislányok" nem védekeznek és kapartatják magukat, mi itt vagyunk van munka, van ház, lenne hol felnőnie szeretetben, és semmi:(

na jó nem siránkozok tovább, tudom, hogy úgy is sikerülni fog. igaz most leszakad a hasam a görcsöktől, de amint elmúlik nem is fogok rá gondolni:D:D

2009. nov. 5. 10:09
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
22:36 vagyok.Nem csináltak semmi komoly vizsgálatot,az egész annyi volt,hogy mikor megjött,a 3. véres napon kellett menni hüvelyi uh-ra,ahol a belső dolgok mellett a vérzés mennyiségét,minőségét,színét is vizsgálták.Kicsit ciki volt,tampont használni tilos volt,úgy véresen kellett felfeküdni a hüvelyi vizsgálatra.Ezek után 3 ciklusnapon még kellett menni szintén hüvelyi uh-ra.Mi pestre jártunk a sote 1-be.Urbancsek János volt a vezetőnk,és Murberer Ákos a dokink.Szuóval még 3 ciklusnapon nézték,hogy milyenek a tüszők,mekkorák,és a 3.-on ugye,hogy repedtek-e.Ezzel is minden rendben volt,2 ilyen vizsgálgatós hónap volt,majd 3 hónap otthon,mondván nincs gond.Aztán mivel baba nem lett,menni kellett megint,akkor 1 héten 4x kellett felutaznunk hajnalban vérvételre,kiderült,minden hormon rendben van.Megvizsgálták a férjemet is 2x is egy hónapban,vele is minden ok volt.Aztán megint otthoni spontán próbálkozás,de mivel még mindig nem estem teherbe,akkor jöttek a szurik,amit 6 hónapig kellett.Ezután lett volna hsg,majd inszem,végül lombik,de a doki szerint ezek nálunk nem lesznek,mondta.Végülis igaza lett.Szóval a szurizás az úgy történt,hogy a ciklus elején 3x adtam magamnak a hasfalba a szurikat,és az előre kiszámított valószínűleges tüszőrepedés napján kellett a helyi,itthoni kórházba egy papírral mennem,amin kérik,hogy a tüszőrepesztőt adják be,azt ugyanis magamnak nem tudtam,mert fenékbe kellett,izomba,nem bőr alá,mint a hasba.Előírás volt,hogy pontosan reggel 8-kor kell megkapjam,és este 10-re kellett időzíteni az együttlétet aznap.A tüszőim úgy repedtek,hogy nagyon éreztem,rendesen fájt.Na a 3. ilyen szuris hónap után adtam fel,mint azt előzőleg leírtam,gondolván mindent megcsinálnak a szurik,érlelik a tüszőket,repesztik,az időpont eltéveszthetetlen,és mégsincs baba,na elég.És utána lettem terhes teljesen spontán,és nem túlzok,ha azt mondom,hogy mivel pihenős hónapunk volt,2x vagy 3x ha együttvoltunk a férjemmel,és tényleg csak a szexért,eszünkbe sem jutott,hogy babáért szeretkezzünk,amikor jólesett,és tényleg nagyon kevés alkalom volt,akkor bújtunk össze.És így lett a babánk:)
2009. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Hát tényleg gratulálok a Babához:)
2009. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!