Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak a természet játszik velem?

Csak a természet játszik velem?

Figyelt kérdés
Kérlek ha van hasonló tapasztalatotok,vagy jó ötlet kérlek irjatok két szót.A nem várt elött 4 nappal volt egy kis barnázásom pár órát tartott megörültem jaj de jó ez tuti beágyazódás mert én addig soha nem barnáztam, még a mensi előtt sem.El is múlt,de a mensi napján mégis megjött.Előtte nap teszteltem de - lett.A mensim nagyon hig volt és kevesebb is. Tudom nem vagytok jósok de szerintetek vegyek egy tesztet vagy nem érdemes úgyis- lesz?
2008. okt. 20. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt nálam is, szerintem nem érdemes tesztet venned. Jön majd másik ciklus is. Fel a fejjel.
2008. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pár hónapja volt ilyen, előtte én sem barnáztam, csak akkor, egy kis ideig. A tesztem nekem is negatív lett, meg is jött (mondjuk nem is volt semmilyen terhességi tünetem). Kérdeztem az orvosomat, hogy ez mi lehetett, de sajnos ő sem tudott rá mondani semmit. A következő hónapban nem volt ilyen, akkor pedig pozitív lett a tesztem. :)

Fel a fejjel és sok sikert! Szorítok!

2008. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég ritka ugyan, de hallottam már olyat, hogy majdnem végig megvolt Valakinek a várandóssága alatt.
2008. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2008. okt. 20. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!