Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy csak a természet...

Baba vagy csak a természet játszik velem? Vélemény, tanács. Bővebbent lent.

Figyelt kérdés
Szóval... Legutóljára júl 19.én jött meg egy kis barnázás majd 1 nap véres és semmi többi. Majd volt egy műtétem a múlthéten.Majd mikor hazajöttem a kórházból megint egy kis barnázás de semmi görcsölöés vagy ilyesmi, bár a jobb oldalon szurkált egy kicsit de az leheet a műtéttől is szerintem mert ott is van egy seb. És nem értem az egészet. A párommal voltunk együtt nem védekeztünk mert szeretnénk kisbabát de elvileg akkor nem voltam a termékeny időszakomban mert ez menszi után volt (bár létezik spontán peteérés) és akkor ez lehet a beágyazódás jele is? Vagy csak a műtét kavart be? Hmm nem tom
2009. aug. 12. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Háááát,nem tudom,de nekem se volt tünetem egyik gyerekkel sem,csak ennyi,hogy barnáztam,mint te.Azt hittem meg fog jönni,majd eltelt 1 hét és semmi csináltam tesztet és poz.lett!Sok sikert,és minden jót neked!
2009. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!