Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Győri Kaáliba szeretnénk...

Győri Kaáliba szeretnénk járni. Kb.3-4 hete hívom öket minden nap és még időpontot sem adnak. Be lehet jutni oda valahogy? Már teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Jár valaki oda? Vagy aki tervezi hogy oda fog járni?
2011. febr. 2. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem oda járok, de hogy hogy nem adnak időpontot? Milyen indokkal? Egyáltalán tudsz velük beszélni, vagy fel se veszik a telefont?

Az egyik ismerősöm oda járt, de ő nagyon megvolt elégedve.

2011. febr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen felveszik a telefont, de azt mondják hogy nincs időpontjuk. Egyik orvoshoz sem. Dr. Körösi Tamáshoz szeretnék járni. Ja főleg az új páciensnek. Nem tudom mi lesz. Te hova jársz, megkérdezhetem?
2011. febr. 2. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Szegedre járok. Itt kb. 2 hónapra rá kaptam időpontot első konzultációra, utána már gyorsan ment a dolog.

Hát nem értem én ezt, hogy egyáltalán nincs időpont?! Azt se hiszem el, hogy egész évre előre beteltek az időpontok, vagy ha mégis akkor írjanak be jövőre! De ez vicc.

Nem tudnál bemenni személyesen? Úgy lehet hogy rugalmasabbak lennének.

2011. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, én bejutottam, de ismerős által. az időpont protekcióval is egy másfél hónap. amúgy ha a doki meg enged nyitni egy hetet ahova adhatnak időpontot, ott kb egy óra alatt elfogy, mert annyi telefon van. elég sokat voltam ott uh, vérvétel visszarakás és hidd el folyton csöng a két vonal. tudom ez nem vigasztal, de nagyon nehéz bejutni
2011. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!