Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzi még úgy valaki rajtam...

Érzi még úgy valaki rajtam kívül, h sose fog tudni teherbe esni? Mióta próbálkoztok? Teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 18:02
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Tudom mire gondolsz,sajnos en is allandoan arra gondolok,hogy talan soha nem fog osszejonni :(.Hiaba mondjak,hogy fontos a pozitiv gondolkodas,probalom,de nem megy.Mar alapbol pesszimista beallitottsagu vagyok es nehezen megy pozitivan gondolni erre,mert minden honapban csalodok,mar marcius ota...
2009. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
én is így vagyok sajnos nekem ez a hatodik hónap....
2009. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Lányok! 6 hónap még semmi! Simán összejöhet akár a következő hónbapban is :)
2009. aug. 28. 18:28
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly augusztus óta.
2009. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
nagyon hihetetlen lenne ha összejönne 15 sikertelen hónap után...!
2009. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Mi is fél éve próbálkozunk, de semmi, közben volt két spontán korai vetélésem, de a dokim egyszerűen nem akar felírni semmit... szedem a bogyókat, iszom a teákat, és bizakodom minden hónapban. De sajnos nem tudok másra gondolni, hiába próbálok. :(

Ti mióta próbálkoztok?

2009. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Sziasztok! Hat ezzel en is igy vagyok...mar 10 honapja probalkozunk es semmi. Es mindig rettegek a mensitol. Mar ugy erzem, hogy en sose fogom latni azt a bizonyos masodik csikot elobujni a teszten! Mar rengeteg nega tesztem volt!!:-( Most a ciklusom vege fele jarok es megint van egy kis remeny, hogy barmelyik nap pozitivat tudok tesztelni, de mar bennem van az az erzes, hogy ugyse jott ossze megint.Tuneteim is ugyanazok, mint mensi elott mindig...kis cici erzekenyseg es alhasi furcsa fajdalom. Mar most el vagyok tole keseredve....na mindegy 1-2 nap mulva kiderul, hogy sikeres volt-e ez a honap!!Sok sikert Nektek lanyok!!!
2009. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi több mint egy éve próbálkozunk.

Ma volt, és holnap lesz a második inszeminációm.

2009. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk ez volt az 5.hó nap.Én is úgy érzem minden alkalommal,hogy soha nem lesz egy pozitiv tesztem sem.Az maga lenne a csoda.Tudom,hogy nem kell rágörcsölni,de aki szeretne kisbabát az nem zud nem rá gondolni.Idáig több mindennel próbálkoztam(hőmérő,ovutszt,teák,PG/53),de mégidáig semmi...
2009. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
11. hónap sikertelenül. Már-már el sem tudom képzelni, hogy lesz valaha babám. Körülöttem mindenki szül vagy terhes, és szóval nagyon nehééééééz!!!!
2009. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!