Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzi még úgy valaki rajtam...

Érzi még úgy valaki rajtam kívül, h sose fog tudni teherbe esni? Mióta próbálkoztok? Teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 18:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is el vagyok kenődve. :(

18hónapja próbálkozunk. Gazdagabb lettem egy vetéléssel, peteérési zavarral, és egy pajzsmirigybetegséggel.. :( "Szuper" kilátások...

A hónap végefelé kezdek hinni benne, hogy akár még pozitív is lehet az a teszt, de aztán elszáll a remény...

Még nem tudjuk, hogy meddig bírjuk a párommal, de az örökbefogadás témája is napirenden van...

Szeretném már végre megajándékozni a férjemet! :((

2009. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Legyek én a példa számotokra hogy igen is hogy sikerülni fog!!!Mi 2005 oktober óta próbálkozunk és most májusban lett volna inszeminációnk azzal a problémával hogy tele volt a petefészkem cisztával és megmondták a szembe hogy soha nem lehet gyerekem.Jó hát én akkor megfogadtam hogy jó kibulizgatjuk magunkat és utána majd belekezdünk.Nem is gondoltunk a babára meg semmire sem és május 21 én kellett volna megjönnie de nem jött nah mondom már megint a ciszták miatt és eltelt 2 hét nah mondja a párom vegyünk tesztet hátha áhh mondom ebből már megint műtét lesz ugyis és lás csodát pozitiv lett a tesztem.:) És most 15 hetes vagyok egészséges a baba is és én is!Ugyhogy azt mondom hogy ne gondoljatok rá tényleg én se hittem el meg nehéz is volt de a végén már ugy voltam vele hogy nem érdekel az egész és összejött.:)
2009. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Hú, hát ez igaz sikersztori, utolsó válaszoló :)

Mi 2 éve próbálkozunk, most volt a 2. lombikom, de úgy érzem, ez sem sikerült.

2009. aug. 29. 09:33
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapja várjuk a babát! Egészségesek vagyunk mind a ketten, még sem jön! ez még rosszabb, mert ha lett volna valami bajom, azt orvosolni lehetett volna, de igy nincs mit tenni, csak várni meg várni. és közben telik az idő, ami nem mekünk játszik:). 36.
2009. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan 1 éve semmi. 2 hónapja feladtam a reményt teljesen, aztán egy barátnőm ajánlott egy dokit, akit még utolsó próbálkozásként bevállaltam. Pco-s vagyok, a doki annyit elért már, hogy van peteérésem. Pont ma! Megint bizakodom! Nem adom fel! Senki ne tegye, pláne egy ilyen sikertörténet után, amit az előbb írtak, adjon mindenkinek erőt! Szorítok mindannyiunkért!
2009. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
November óta. Még nem vizsgáltattuk ki magunkat. Már minden megfordult a fejemben. Én is már lassan elképzelhetetlennek érzem, hogy valaha is terhes leszek. Holnap lesz a nagy nap, amikor minden eldől, de persze úgyis tudom, hogy beköszönt holnap a miku. Egyébként ki pontozott le mindenkit és miért?
2009. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ki pontoz itt lefelé! Erre a kérdésre nem nagyon van rossz válasz, eddig még mindenki hasznosat írt.

Azt már látom, h nem vagyok egyedül az elkeseredésemmel :( Akinek van sikertörténete, azt is írja meg nyugodtan, olyan jó olvasni :)

Sok sikert mindenkinek, lányok!

2009. aug. 29. 11:05
 18/19 anonim válasza:
100%
Szia a reményt sosem szabad feladni,mi 4éve próbálkozunk már de semmi minden rendben van nálunk de mégsem jön össze ,de nem adom fel ,neked is ezt tudom csak mondani,mert tudom mit érzel.ezt tudom mondani mindenkinek.
2009. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%
Én már irtam ide választ és láttam,hogy az egyik válaszoló azt kérdezte,hogy ki és miért pontoznak itt le mindenkit.Nem én voltam félreértés végett,soha nem tennék ilyet,de ezt hol látjátok,hogy lepontozták a válaszodat?
2009. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!