Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom, reggel csinált...

Mára nem várom, reggel csináltam tesztet de negatív lett! Teljesen elvagyok keseredve:- ( (! Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy reménykedhetsz! Nekem akkor lett pozitív a teszt, amikor már szívhang is volt. :-) Pedig jó minőségűt használtam, de nekem még a kórházi teszt se mutatta ki a babócát először. Van ilyen is. A dokim azt mondta, a tesztek nem egészen megbízhatók. Ha pozitívat mutat, akkor minden bizonnyal nem téved, de ha negatívat, az nem feltétlenül jelenti, hogy nincs baba. A HCG hormon, amire a teszt reagál, mindenkinél másképp kezd termelődni, kinél kevesebb, kinél több, így gyakran több idő kell, hogy a teszt mutasson valamit. Szurkolok!
2009. jún. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ne keseredj el!! Nekem kb 3 hét késés után lett pozitiv a tesztem!!
2009. jún. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én tegnapra ill mára nem vártam,nem is jött eddig.Tegnap én is csináltam tesztet,de negatív lett.Még én sem adom fel a reményt következő héten tesztelek.Szerintem még te is várj egy pár napot a következő tesztel.
2009. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

semmi képpen ne kenödj el:) amig nem jön meg az a jel a legtutibb.. sztem hétfön már halvány pozid lesz. ha egy hét késésnél sem lesz csikod, menj el dokioz, mert tényleg ban akinek nem mutatja ki rögtön..

az én barátnöm is igy volt, véradáson mondták neki hogy terhes, mert az otthini tesztje nem mutatta ki, persze nem adhatott vért utána:)

2009. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást és a válaszokat!!
2009. jún. 27. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!