Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Teljesen elvagyok...

Mit tegyek? Teljesen elvagyok keseredve

Figyelt kérdés
41 éves vagyok és nem vettem észre,hogy terhes vagyok.amensim rendesen megjött de a héten mozogni kezdett a baba.csütörtökön elmentem orvoshoz,pont menstruáltam elmondtam neki ,hogy mit érzek először azt mondta,hogy bitos ,hogy csak erősebb bélmozgást érzek de ha már eljöttem akkor megvizsgál és 18-20hetes terhes vagyok
2011. márc. 26. 20:31
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
és nem,nem szeretem volna gyereket,és még mielőtt valaki rákérdez ,hogy miért nem védekeztünk,hát azért mert már a fiam is lombik programmal született és 21év házasság alatt nem estem spontán teherbe.
2011. márc. 26. 20:54
 12/36 anonim ***** válasza:
81%
Ez olyan szép! Még egy kisbaba téged választott az anyukájának! Ez egy nagy ajándék az élettől, örülj neki! Jó egészséget kívánok!
2011. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
49%

Ha 18-20 hetes terhes vagy,akkor már nem tudsz mit tenni? Hacsak nincs a babával valamilyen rendellenesség.

Megértem,hogy el vagy keseredve,hiszen a következő 20 éved gyerekneveléssel kell töltened. Még ha ma ez divat is,de ebben a korban már inkább nagymamának kellene lenni.

Sajnállak,hogy így alakult,de kívánom,hogy minden jól alakuljon.

2011. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Szerintem először tisztázd le magadban,hogy te mit érzel, megtartanád? És ha magadban tisztáztad,akkor üljetek le és beszéld meg a férjeddel. Ismerek olyat aki hasonló helyzetben bevállalta a babát, és százszor jobban meg tudta élni az anyaságot,mint az előző gyermekénél,akit 20 évesen vállalt. Ha minden lehetőség adott hozzá,szerintem szüld meg és legyetek nagyon boldogok!
2011. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Én a te helyedben boldogan bevállalnám! (Utolsó voltam)
2011. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
én is azt terveztem ,hogy majd 10év múlva tologatom az unokám babakocsiját
2011. márc. 26. 20:58
 17/36 anonim ***** válasza:
47%

vagy megtartod vagy örökbe adod. Mostanra más választásod már nincsen.

Ezt beszéld meg a férjeddel. Ha ő sem szeretné akkor egyértelmű a válasz viszont ha teljes mértékig támogat akkor gondold át jól a dolgot. Nem biztos, hogy akkora teher lenne egy baba.

2011. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez egy csoda! Elhiszem, hogy nem könnyű szembenézni ezzel a dologgal most, de tedd meg! Én biztos bevállalnám! 21 év után most jött el ez a csoda az életedbe! Lehet, hogy most úgy érzed, hogy nagyon rossz az időzítés, de szerintem nem véletlen. Én ebben hiszek, és ez az én véleményem! Neveled fel szépen, ahogy az erődből és a szívedből telik! Sok sikert és boldogságot!
2011. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
94%
Minden körülményt figyelembe véve ez a kisbaba isten ajándéka szerintem.
2011. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy csoda, de egyébként itt már nem kérdés hogy 20.hetesen megtartja az ember, vagy örökbe adod, de szerintem ahogy olvasgatom a válaszod azt te se akarnád, 41 évesen még nem vagy öreg egyáltalán! Simán bevállalnám, és örülnék neki!
2011. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!