Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Teljesen elvagyok...

Mit tegyek? Teljesen elvagyok keseredve

Figyelt kérdés
41 éves vagyok és nem vettem észre,hogy terhes vagyok.amensim rendesen megjött de a héten mozogni kezdett a baba.csütörtökön elmentem orvoshoz,pont menstruáltam elmondtam neki ,hogy mit érzek először azt mondta,hogy bitos ,hogy csak erősebb bélmozgást érzek de ha már eljöttem akkor megvizsgál és 18-20hetes terhes vagyok
2011. márc. 26. 20:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz gyereket,vagy nem tudnád eltartani?

Miért vagy elkeseredve?

2011. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ez nem semmi! Tartsd meg és örülj Neki! Ha nem tudod, akkor add örökbe! Had örüljön más Neki! Van már gyereked?
2011. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
de mi a konkrét kérdésed?
2011. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondta az orvos hogy nem menstruálsz hanem ez valami bevérzés? A babával minden rendben? mert fura hogy még mindig vérzel és ha menstruációrol beszélsz akkor nem csak kicsit hanem erösen.

De nem értem mi a problémád? Hogy nem akarod a gyereket?

Ha már így kérdezed akkor ha egészséges a baba akkor hord ki, és örülj neki.

2011. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Nem vagy könnyű helyzetben,hiszen nem terveztétek( legalábbis ezt szűrtem le a kérdésből).Sok dolgot kell átgondolnod : Te meg szeretnéd-e tartani? Meg tudod-e őt tartani? Ha igen,akkor mi az ami aggaszt? Esetleg a korod? Mert ha az,akkor nyugodj meg,sokan szülnek ennyi idősen is és nagyon jó genetikai vizsgálatok léteznek már,akár magzatvíz mintavételre is van lehetőséged,ha betegségek miatt aggódsz. Van már gyermeked esetleg?

Egy dolog azonnal eszembe jutott,amikor elolvastam a kérdésed és muszáj ezt leírnom: Ha ez a baba megfogant, végig meg volt a menzeszed...akkor ez a baba nagyon meg akar születni,hiszen rejtegette magát még előled is...De persze a te döntésed!

2011. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy mi a konkrét probléma.
2011. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
egy fiam van 15éves ,én pedig 41 leszek mire megszülök és ugy érzem ,hogy nem akarok megint mindent előlről kezdeni.a férjemnek el sem mertem mondani szerintem 3 szivrohamot kap egymásután
2011. márc. 26. 20:48
 8/36 A kérdező kommentje:
ti mit tennétek. ez lett volna a kérdésem.
2011. márc. 26. 20:50
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
de akkor most mi a kérdés?- elhiszem, hogy váratlanul ért, most nem lehet könnyű neked:( de elvetetni már úgysem tudod....vagy felneveled, vagy örökbe adod...
2011. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
értem mostmár:) ha ez a kérdés én biztos h megtartanám!!! (utcsó)
2011. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!