Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki július végére nem...

Van aki július végére nem várja? Vagy esetleg aki frissen tesztelt? Izguljunk együtt :)

Figyelt kérdés

júl. 16. 17:45
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

#14 írj majd milyen lett a teszted én péntek reggel fogok! 😁

Mindenkinek sikeres babás hónapot!


#12 voltam

júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Kíváncsian várom kinek hogy alakultak a héten a tesztjei! :) Szurkolok mindenkinek!
júl. 25. 16:17
 23/48 anonim ***** válasza:

[link]


Nem bírtam ki mert ma hányingerrel ébredtem és mehettem is meglátogatni a mosdót.🫣

12. Dpo ma, legkésőbb holnap kéne megjönnie de remélem így marad.Holnapután csinálok majd mégegyet erősödik-e.😁. #12 voltam

júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
Wow, halk gratula!
júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim válasza:

Jaj de jó:) gratulálok! #14 voltam

(En meg várok szombatig, ha addig nem jön meg tesztelek :) )

júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Köszi csajok majd akkor nyugszom meg kicsit ha már egy hete késni fog 😅🫣 #12 voltam
júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Hajra mindnekinek! Nekem csak 3. dpo 🙈
júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

Csajok ha van kedvetek mindenki írja le kinek, hogy alakult a hónap!☺️ Megy a drukk ezerrel.🤞🍀

Képzeljétek ma is hányás lett a reggeli ébredés után fura, hogy ilyen korán na meg, hogy előző terhességeimnél semmi ilyesmi nem volt. #12 voltam


A mai predi ilyen lett


[link]

júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
#12, még mindig wow. :)
júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

Nekem elvileg augusztus 1-jén kellene megjönnie, de már eléggé izgulok. Nekünk most volt az első olyan hónap, hogy ovulációkor nem védekeztünk. Tudom, hogy nincs olyan nagy esély a terhességre, de ezt a bizonytalanságot nehezen bírom. Egy csomó mindenre kihat, ha az ember terhes lesz. Ti hogy bírjátok, hogy lehet így előre tervezni (pl. munkában)?


Például, ha most jelentkezek valamire vagy elvállalok valamit, ami hónapok múlva esedékes és aztán bejelentem, hogy bocsi terhes lettem, akkor az rosszul veszi ki magát. Ti hogy csináljátok?

júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!