Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek merjünk belevágni...

Szerintetek merjünk belevágni a gyerekprojektbe, ha nem jó a szexuális életünk?

Figyelt kérdés

Feleségem kb havonta 1-2x akar szeretkezni, de most babát akar és eldöntötte, hogy akkor már ne védekezzünk. Azóta megnőtt az étvágya, érdekes. Én meg ezen filózok.

Érdekelnének komoly vélemények! Köszönöm!


2010. okt. 13. 12:04
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

Először válaszolok,aztán olvasom el a többi választ,hogy ne befolyásoljon,és leírhassam,ami nálunk folyik.

Nekünk van egy másfél éves kislányunk,és amióta megszületett kb 3x szexeltünk.

Előtte sem voltunk nagy étvágyúak,ezalatt érts mondjuk havi 5-10 alkalmat,de ez azért tényleg kevés.

Most mi is újra babát tervezünk úgy,hogy közben már hónapok óta nem voltunk együtt.

Mert valahogy össze kell hozni azt a babát,és néha hiányzik is az együttlét,de annyira eltérő a napi ritmusunk,hogy sosem szexelünk.

Hátha most elkezdődik valami javulás,én ebben bízok.

Ja,és ha nem derült volna ki én a család nő tagja vagyok. :-)


A kérdésedből viszont úgy érzem,hogy te azt akartad hallani válaszként,hogy ha csak azért akar veled szexelni hogy gyerkőc legyen belőle, akkor te inkább nem is akarod,igaz? Vaaaagy,hogy ilyen szexuális élettel nem lehet babaprojektbe belevágni,és előbb javítsátok meg a nemi életeteket (és ezzel akarod a babát halogatni)?


Az az igazság,hogy az a baba csak szex útján fog megfoganni,így tehát mindegy,hogy a "tyúk vagy a tojás" volt előbb,ha érted mire gondolok.

Mindegy,hogy a baba miatt lesz több szex,vagy a több szex miatt lesz baba,csak legyen mindkettő,nemde?

2010. okt. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Szia!

Ami nem derül ki az írásodból hogy: ez már a kapcsolat elejétöl fogva így müködött nálatok, vagy ez egy "új felállás" hogy ilyen kevés szexet szeretne a párod.


Továbbá írtad hogy gumival védekeztek, én erröl annyit tudok mondani /mint nö/ hogy a gumi abszolút megöli a libidót....Nekem legalábbis ez a tapasztalatom, én pl. azon ritka nök közé tartozom akik képtelenek a szexet úgy igazán élvezni gumival, söt nagyon ritkán van vele orgazmusom is, gumi nélkül viszont 95-99%-ban szinte mindíg....

Szóval lehet hogy erröl is talán elkéne beszélgetni a feleségeddel.

Még egy kérdés: mióta vagytok együtt?

Csak mert egy kapcsolatban az elején az ember még mindenhol és mindenhogyan....aztán ez késöbb általában beáll egy középszintre.


Nálunk a párommal pl. úgy van hogy én szinte mindíg szeretnék, ö meg ritkábban - férfi létére- és nem azért mert megcsal hanem mert, a szexet nem lehet eröltetni, ráadásul nálunk úgy van hogy, keddtöl- csütörtökig nincs itthon a munkája miatt...így aztán ha hétvégén nincs kedve hozzá, akkor csak a következö hétvége marad mint lehetösség...


De ahogy írták is: nem lehet hogy megijedtél a gyerektöl és most kifogásokat keresel?

2010. okt. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!