Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esetleg most készülsz a...

Esetleg most készülsz a lombik programba belevágni, vagy már a beültetés után reménykedsz a sikerben?

Figyelt kérdés
Nekem pár napja volt a beültetésem, türelmetlenül vágyakozva bízom a sikerben... :-) Szívesen megosztanám valakivel a gondolataimat.
2011. ápr. 12. 21:43
 1/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem múlt hét csütörtökön volt, 3 babát kaptam vissza. :-)

Neked mikor volt?

2011. ápr. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szombaton voltunk, és én is hármat kaptam vissza... :-)


Ma voltam progeszteron szint meghatározáson. Azt mondta a dokim, hogy jó.


Ti hová jártok? Elsőre próbálkoztok?

2011. ápr. 13. 15:47
 3/8 Manka68 ***** válasza:

Budapesti Kaáliba, második lombikunk.

Ti?

2011. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LadyLoss ***** válasza:

Sziasztok!


Mi még csak most vagyunk túl a kötelező elő vizsgálatokon, 28-án megyünk vissza.

Szerintetek ekkor már megmondja az orvos, hogy mikor vághatunk bele a stimulációba?

2011. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Manka68 ***** válasza:

Sziasztok!


LadyLoss : igen, ha minden vizsgálatotok megvan, valószínűleg mond egy kb időpontot. Azért kb, mert a ciklusodtól függ a napja. :-)


Kérdező : nekünk semmi ilyen vizsgálaunk nincs, és eddig sem volt beültetés után, csak egy elbocsátó szép üzenet egy teszttel, hogy két hét múlva csináljuk meg, és hívjuk fel őket, hogy mmi a helyzet.

Amúgy milyen progeszteron értékeid vannak?

2011. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Kedves előző válaszoló!


Nekem sem volt az előző lombikunknál ez a progeszteron ellenőrzés. Csak most. Amúgy minden hormon értékem, így ez is minden vizsgálaton jó volt, most, és a kezelés előtt is.

Szerintem azért van, mert novemberben megjött a menszeszem még a kétheti vérvétel előtt, aminek nem lett volna szabad megjönnie a gyógyszerek, meg egyéb "segédletek" :-) miatt. Így most ezt elkerülendő nézegetik.

Ti most hol jártok a folyamatokban?

Szerintetek mikor csinálhatok leghamarabb tesztet?

Todom, hogy két elteltével mondják, dehát a türelmetlenség nagy úr....

2011. ápr. 15. 11:51
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy a progeszteron értékem 123 volt, ha jól emlékszem.

Másik válaszoló kérdezte, hogy hová járunk. A debreceni Kaáliba, Dr. Bodnárhoz.

Mindenkinek sok sikert kívánok!

2011. ápr. 15. 11:53
 8/8 Manka68 ***** válasza:

Sziasztok!

A 123 az elég szép. :-)

Bár nem tudom, hogy mennyit tol rajta a gyógyszer, de amikor anno babás voltam, a nemvárt napján volt 94. :-)

Én úgy számoltam, hogy a leszívás napjától két hét elteltével már van esély egy pozi tesztre, mert elvileg az lett volna a peteérés napja. :-)

Szerintem azért írnak a papírra beülti utáni két hetet, hogy biztos legyen. :-)

Nekem is megjött idő előtt anno, amikor nem sikerült, és úgy néz ki, most is meg fog.... :-((

Jó lenne tudni, mitől lehet ez.

2011. ápr. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!