Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehetséges, hogy lombik...

Az lehetséges, hogy lombik beültetés után semmilyen gyógyszert nem kaptam?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
lehetséges,most várnod kell,és ahozz nem kell semmilyen gyógyszer
2011. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Manka68 ***** válasza:
Eddig még minden alkalommal kaptam én is, és mindenki, akiről tudok, progeszteron pótlást. Nem mondott semmit a dokid, hogy miért? Csak nem felejtette el?!
2011. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utrogestánt szoktak adni!
2011. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy mindig adnak. Sőt, nekem nem csak utrogestant kellett szednem, hanem egyéb más gyógyszereket is (úgy emlékszem). Hívd fel, kérdezz rá. Veszíteni valód nincs vele.
2011. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Erről az utrogestánról hallottam én is, és ezt hiányoltam. DE ez is progeszteron tartalmú? Mert egy hüvelygélt kaptam, csak azt hittem kell valami bogyó is?
2011. aug. 15. 06:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, az utrogestan is arra való.
2011. aug. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kellett szednem aspirin protectet, medrolt, klion hüvelygél, utrogestan meg vitamin és magnézium, divina azt hiszem ennyi volt.
2011. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sumergo ***** válasza:

Vagy hüvelygél, vagy Utrogestan. A kettő ugyanarra való, nyilván nem fogják mindkettőt adni.


28 hkm

2011. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem használni kellett beültetés után hüvelygélt este, meg szájon át szedhető utrót is azt pedig reggel. Aztán egy idő után már csak utrót hüvelyen keresztül.
2011. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!