Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héttel lombik beültetés...

Egy héttel lombik beültetés után volt aki érzett vmit?

Figyelt kérdés

Ma reggel voltak enyhe szédelgéseim ami nálam nagyon szokatlan. Nem keresem a tüneteket de ezt nem lehetett nem észrevenni. Első lombikunk. Egy petécskét kaptam vissza. Kb a beülti után 4 nappal hajnalban erős alhasi nyomásra keltem fel eléggé fájdalmas volt aztán azon a napon apró jól érzékelhető szúrásokat éreztem középen lent a méhemben pár percig. Ezt inkább a hormonoknak tudhatom be? Nem tudom milyen tüneteket okozhatnak a hormonok. Ma pedig egy kis porszívózástól kapkodtam a levegőt. Tudom ezek nagyon gyenge tünetek és próbálok a realitások talaján maradni. De nagyon reménykedem hogy sikerült.

Vki leírná tapasztalatait és hogy ki hány éves volt hanyadik lombik sikerült? Köszönöm


2011. jún. 24. 14:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nálam semmi probléma leszámítva hogy ellenanyagot termelek párom katonái ellen de a lombik által ezt kiküszöbölve. Páromnak tavaly rossz spermaképe volt ezért lombik,de most már sokkal jobb.
2011. jún. 24. 14:19
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az első lombik sikerült, mikor tesóért mentünk, akkor ő a 3. nekifutásra lett fagyasztott embrióból. 10.07-én kaptam vissza és 10-11-én fájt a hasam mensisen és 18-án pozit teszteltem. 30 éves koromban lett a második az első meg 26 évesen. És elzáródott petevezetővel, amire azt mondták változhat és ma pozit teszteltem nem első pisiből. Hihetetlen mert 10 éve volt spontán terhességem az első kislányom. Most ha ez a baba marad ő lesz a 4.

Nagyon szurkolok neked, lehet beágyazódást éreztél. Írd meg majd, hogy mi lett, szurkolok neked nagyon:)

2011. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy köszönöm és nagyon reménykedem:)

Én pedig szívből gratulálok a spontán babához :) Gratulálok a többi gyermekhez is. Irigylésre méltó nagy család vagytok!

2011. jún. 24. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen. Addig nem merek örülni míg nem láttam uh-on. Remélem mindenrendben vele.

Ha majd tesztelsz írj ám és ha bármit érzel vagy van kedved írj, nagyon drukkolok:)))

2011. jún. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szorítok hogy minden rendben legyen a babával :)

Én nem igazán készülök tesztelni a kórházban fogom majd pénteken megnézetni hogy sikerült e reggeli vizeletből megnézik ők. És ha nem sikerült akkor megbeszéljük a fagyibabás beültetést. Hátha nem lesz rá szükség :) Tüneteim nincsenek leszámítva hogy néha-néha mensiszerű hasfájásom van de nem olyan erős mint a 4. napi hajnali. Meg néha szurkál a méhem. Ennyi majdnem semmi.

Neked nagyon szorítok!

2011. jún. 25. 21:02
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült :( de máris bizalommal tele várom a köv. fagyis beültetést :) Vannak akik lombikoznak? írjatok!
2011. júl. 3. 11:23
 7/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

H minden igaz, mi majd augusztusban futunk neki a harmadiknak.

2011. júl. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nálad volt fagyis beültetés is ? Milyenek voltak a hormonkezelések? Jól stimulálható vagy? Mennyi szünetet kell tartani két beültetés között? Én külföldön lakok itt kicsit más. És lelkileg túl vagy már a második sikertelen lombikon? :(
2011. júl. 4. 10:00
 9/10 Manka68 ***** válasza:

Nekem nem volt fegyim, mert csak három petesejtem lett. Igaz, mindhárom megtermékenyült, és vissza is kaptam őket. Az elsőnél hét petesejt, szintén három embrió. Ha rajtam múlt volna, rögtön nekifutottam volna a következőnek. De két stimu között kötelezően ki kell várni a három hónapot. Mindkét alkalommal jól reagáltam a kezelésre, nem volt tőle semmi bajom. De nagyon profi a dokim, talán ezért is volt így. Egy koleganőm is ugyanahhoz a dokihoz járt, neki sikerült a lombik. :-)

Fagyis beültetésnél nem tudom, mennyit kell várni. Azt hiszem, ha nem TB-re kéri valaki, akkor azt lehet előbb is, mint három hónap. És érdemes úgy, mert a fagyis beülti ára csak töredéke a rendes lombiknak, és így megmarad a lehetőség, ha nem sikerülne. Felétek ez hogy működik?

2011. júl. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Úristen ennyit várakozni nagyon durva. Itt fagyis beültetéssel máris indulhattam volna de megyünk haza nyaralni. Úgyhogy ezért egy hónap csúszás. Viszont ha nem lenne fagyasztott embrióm akkor úgy tudom itt 1 max 2 hónap pihi és utána indulhat a második lombik.

Viszont ha megjön a 3.naptól megint fogamzásgátlót kell szednem és majd ha visszajövünk augusztus 6.án kell abbahagyni aztán szednem kell hormontablettát és majd Uh-ra kell járnom. Végül beültetés augusztus végefelé lesz.

Nekem 14 tüszőben 9 petesejt volt ebből 7 termékenyült meg. Egy topminőségűt ültettek vissza 6-ból csak egy fagyasztott sikerült :( kicsit emiatt szomorú vagyok és eleve kevesebb az esély fagyibabával remélem mégis osztódik tovább kiolvasztás után és hátha ő a befutó :)

Szorítok mindkettőnkek következőnek sikerülnie kell.

2011. júl. 5. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!