Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményed a jóstesztelés...

Mi a véleményed a jóstesztelésről, érdemes belevágni a 23. naptól 28 napos ciklus esetén?

Figyelt kérdés
Peteérés a 14. napon volt.
2011. jan. 18. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes!

Nekem volt már olyan erős a 22-23. nap,hogy örültem mint majom a f...nak,persze a 25 napra megjött!

Számomra felesleges pocsékolás,de ahogy érzed!

Minden esetre drukkolok!!!!

2011. jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is ma vagyok a 23-24. cn-on, és csináltam egyet délelőtt, amin a 2. csík majdnem olyan erős, mint a kontrollcsík:). Ettől még nem gondolom azt, hogy tuti terhes vagyok, sőtmég ha az is lennék, akkor is megjöhet...De azért jó jel.


Totál igaza van az előttem szólónak, de ha tudod lazán kezelni, és nem akadsz ki, ha mégis megjön, akkor hajrá, reggeli pisiből;).

Viszont ha nagyon beleélnéd magad, vagy nagy jelentőséget tulajdonítasz neki, akkor inkább álld meg, mert nagyon koppanhatsz!

2011. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Lehet h kirohogtok, de milyen az a josteszteles?

Bocsi ha tul nevetseges vagyok!

2011. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


[link]

2011. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Koszi szepen utolso!Elolvastam, mostmar tiszta a kep :)
2011. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta az eredmény??
2011. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Végül nem jósteszteltem, hanem rendes terhességi tesztet csináltam a ciklus 26. napján, és pozitív lett!! Köszi az érdeklődést!
2011. jan. 27. 17:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! :)))
2011. jan. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!