Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek merjünk belevágni...

Szerintetek merjünk belevágni a gyerekprojektbe, ha nem jó a szexuális életünk?

Figyelt kérdés

Feleségem kb havonta 1-2x akar szeretkezni, de most babát akar és eldöntötte, hogy akkor már ne védekezzünk. Azóta megnőtt az étvágya, érdekes. Én meg ezen filózok.

Érdekelnének komoly vélemények! Köszönöm!


2010. okt. 13. 12:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
70%
Csak a baba miatt változott meg az étvágya,ha összejön,akkor megint visszaáll.Jól gondold meg,férfiként beéred-e ennyivel.Érdekelne,mennyire zavar téged ez?
2010. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ezt jó alaposan meg kéne beszélnetek. Nme biztos, hogy azért akart ilyen keveset, mert nem szeret. Lehet, hoyg valami nyomasztotta, ami megszűnt, és így jött zsóba a gyerekvállalás lehetősége is, meg a libídója is helyreállt.Nem került jobb helyzetbe mostanában?


Neked eddig elég volt a havi kettő?


Te szeretnél gyereket? Most ? Tőle? hányat?

2010. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem függ össze a kettő,gyereket szeretnétek,nem az a fontos h milyen a szexuális életetek...más azon gondolkodik h belevágjanak-e,fel tudják-e nevelni,megfelelő-e az anyagi háttér,stb...
2010. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem jó a szexuális életetek, az a gyerekszüléssel csak romlani fog. Viszont a gyerek összeköt egy életre. Biztos, hogy ilyen kevs szexet akarzs? Vag ymit fogtok tenni, hoyg ez változzon? Miért volt ilyen kevés?

Ha meglesz a yerek, és aztán jöttök rá, hogy mégsem olyan jó kettőtöknek együtt, az nagy kitolás a kiskölyökkel. Inkább védekezz, amíg a kapcsolati probléma nem rendezőrik!

"rossz a szexuális életünk" akkor mi a jó? Erre építeni egy sírig tartó kapcsolatot, nem túl jó ötlet. Előbb hozzátok rendbe aszerelmi életetetket - ha lehet- addig ne vállalj gyermeket. A kicsire is gondolni kell. Senki nme arra vágyik, hoyg a szülei elváljanak, vagy félrejárjanak. Még most időben vagytok.

2010. okt. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

A feleséged 1-2x akart szeretkezni havonta. És te? Próbáltál többször is kezdeményezni, összebújni vele, vagy rá vártál? Nem mindegy...

Egyébként nálam is volt így, de nekem a libidóm a béke feneke alá került hormonzavar miatt. Amint az helyreállt, a hálószobában is tökéletes lett újra minden.

A választ te is könnyen megkaphatod, ha megfigyeled milyen a szexben. Csak a "gyerekgyártásra" koncentrál, vagy élvezi is a gyakoribb együttléteket?

2010. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az utolsóval nem értek egyet, szerintem a szex és a gyerekcsinálás igenis összefügg.

Soha nem volt elég a havi 1-2. Volt is sok probléma miatta. -szeretnék gyereket, tőle, de azt szeretném, ha előtte ez megoldódna. De ő most akar gyereket. azt mondta, ha nem megyek bele záros határidőn belül, akkor eválik! azért ezen elgondolkodta. Ha szeret, akkor azért hogy miért mond ilyet, ha meg nem, akkor miért tőlem akar gyereket...?

2010. okt. 13. 12:18
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon összefügg!!! Én biztos nem akarnék tőle, de nyilván a te életed. Sok minden az ágyban dől el és ha nem egyforma a libidótok, az hosszú távon kicsinálja a kapcsolatot. Az ilyen kapcsolatokban van az, hogy most sok... aztán terhesség alatt majd "ne érj hozzám", aztán a gyereket közénk fektessük... vagy "hagyjál fáradt vagyok, egész nap a gyereket neveltem". Bocs, ez a véleményem. Ha az egyik fél bármilyen szinten kielégítetlen (legyen az szex, kommunikáció), szerintem előbb azt kell megoldani. Ha eddig próbáltad és nem ment akkor hiába.. ha nem próbáltad csak tűrted, akkor most ez nehéz helyzet, a "gyermeknemzés" miatt nehéz tisztán látni. Jó hogy vannak ilyen férfiak akik elgondolkodnak ezen és még választ is keresnek.
2010. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Inkáb vállald fel a problémát é sa konfliktust, mint hogy később boldogtalanná tégy (akárcska megbánts)egy gyereket!


Előbb rendezzétek a szerelmeteket. Ha repültök aboldogságtól, és csakis egymással akartok családot, akkor jöhet A GYEREK.

Addig igen jó gumikat lehet kapni. Inkább hisztizzen az asszony, minthogy ész nélkül elsiessétek ezt. Ha te magadban " filózol" nem vele beszéled ezt meg, az is azt mutatja, hoyg valami elakadt. És hogy ő " eldöntöte" Ilyet cska közösen lehet. Ne menj bele, veszélyes. Inkább eg ypárterápia. Vag ypróbálj sokat beszélgetni. Mikor érzed, hoyg gyerek nélkül is megőrül érted, akkor ráérsz abbahagyni a védekezést. Ha te is akarod.

Nagy kicseszés egy gyerekkel rossz kapcsolatba szülni. Aki elkerülheti, kerülje el!

2010. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, a 12.11-nek írtam. Bocs, de kihagy a billentyű néha.
2010. okt. 13. 12:20
 10/42 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz eset.Akkor szinte megzsarolt téged...ez nagyon nem szép tőle,nem tudom akkor mit akar.Ne menj bele a babaprojectbe.Én a helyetekbe felkeresnék egy szexuálpszichológust,ő tudna segíteni.Így bele ne menj,mert szerintem válás lesz a vége.
2010. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!