Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek merjünk belevágni...

Szerintetek merjünk belevágni a gyerekprojektbe, ha nem jó a szexuális életünk?

Figyelt kérdés

Feleségem kb havonta 1-2x akar szeretkezni, de most babát akar és eldöntötte, hogy akkor már ne védekezzünk. Azóta megnőtt az étvágya, érdekes. Én meg ezen filózok.

Érdekelnének komoly vélemények! Köszönöm!


2010. okt. 13. 12:04
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Nyugtasd meg, de ilyen ultimátumokkal vagdalkozni butaság a részéről. Mondd el neki, hoyg téged pont ez bizonytalanít el, és amit érzel ezzel kapcsolatban! Pontosan fogalmazd meg, a negatívot is. Nme lehet a gyerekvállalással zsarolni. Ennek ne engdj, ez nem szül jó vért. Beszélgessetek, de védekezz, míg nem érzed, hoyg eg yhullámhosszra kerültetek. Miezmá. hogy " elbválok"

Akkor neki mindegykitől, csak szüljön?? Menjen a spermabankba, bocs.Elnézést! De nem így hangzik. Én is megsértődnék, és nem tudnám megérteni, ha a párom azt mondaná: Vagy szülök neki most, vag ykeres azonnal eg ymásik nőt! Én nem állnék vele többet szóba.

2010. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazatok van. Csak szerettem volna látni-hallani, hogy mások is így gondolkodnak-e. Mert a feleségem szerint én vagyok a "rossz" hogy nem akarok ÍGY gyereket. és ez szerintem zsarolás, nem?
2010. okt. 13. 12:24
 13/42 anonim ***** válasza:
Te gondolkodsz jól,a feleséged,már meg ne haragudj,de nem komplett ezzel a gondolkodásmóddal.Egy két lábon járó spermabanknak tekint téged,aki az ágyban nem kell,vagy alig,de a gyerek az kell...ez nagyon nem jó így.Ha nem akarsz vasárnapi apuka lenni,akkor ne hagyd magad,de próbáld vele megbeszélni,hátha jobb belátásra tér.És megkérdezhetem,hogy hogy bírtad eddig?Hűséges voltál? (nem csodálnám,ha nem)
2010. okt. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

Lehet, hoyg nagyon rájött apánik, de te vagy a normális, te gondolkodsz tisztán. Mondd el az érzéseidet, nyugtatsd meg, hallgasd meg. De ne alapozzatok erre egy kis életet.


Mondd, hoyg most legyen a kapcsolatunk a kisgyerekünk. Ha za fel tudjuk nevelni eg yfél év- év alatt, akkor jöhet a hús-vér gyerek is. Legyen ez egy próba! Ő se akarhat rosszat a születendő gyermekének. Ebben egyet értetek Legyen ez a kiindulási alap. Mondd el, hoyg ez a "én döntök" Meg ez a "zsarolás" betett neked, most ezzel kell foglalkozni, addig nem jöhet a babab. És ne bízd rá kontroll nélkül a védekezést! ha egy nő begőzöl, bármire képes!

2010. okt. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Eddig mivel védekeztetek? Mert ha tablettát szedett, az bizony okozhat "étvágycsökkenést", tehát ha abbahagyja a szedést, akkor aktívabbá válhat.


Ami a kérdés másik részét illeti: elválik, ha nem lesz gyerek? A helyedben én lépnék hamarabb. Engem ne használjon tenyészállatnak senki.

2010. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Életbevágó kérdésről, ne az döntsön ( a nejed) aki épp be van pánikolva meg hisztive. Nincs most abban az állapotban, hogy ő döntsön életekről.
2010. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
12.30.-nál a pont!
2010. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Nehezen bírtam, de nem léptem félre. Nem is akarok, de rendes szexuális életet szeretnék. Persze szerinte majd az lesz, ha hajlandó vagyok a gyerekre. Nem hiszem. erre azt mondja, hogy az a baj, hogy nem bízom benne. No comment...

Gumival védekezünk, szóval attól nem csökkenhet a libidója, elvileg. De ez meg olyan dolog, hogy ha előveszem a gumit, akkor morog, meg azt mondja, hogy akkor nincs szex.

2010. okt. 13. 12:38
 19/42 anonim ***** válasza:
Ennek a házasságnak vége...de szerintem ezt legbelül te is tudod,viszont megemelem a kalapom előtted.Bármelyik nőt boldoggá tudnád tenni ez tuti,sajnálatos,hogy pont a feleséged nem veszi ezt észre.
2010. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Jó hogy ennyien írtok! Nem tudom, hogy mit tegyek, mert szeretem, de ez így nem mehet tovább!
2010. okt. 13. 12:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!