Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnénk a párommal...

Kisbabát szeretnénk a párommal, de vérnyomás csökkentőt szedek, nebivolol plivát, van aki szedet már ilyet, vagy mást és egészséges babája született? Nagyon vágyunk már egy csemetére, szerintetek merjünk belevágni? 27éves csajszi!

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet babátok, egészséges és merjetek belevágni!

Én dopegytet szedtem terhesség alatt, ettől tökéletes lett a vérnyomásom és a babám is tökéletes lett :)

2010. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Ez nagyon fontos kérdés!

Ugyanebben a cipőben jártam!

Az orvosom nekem is Dopegitet adott, mert az nem árthat a babának. A többi nem biztonságos...

De a Sote 2 Klinikán, ahol voltam szülni, egy csomó kismamának volt ilyen problémája, szóvel ne félj, hanem menj el nőgyógyászhoz, mielőtt teherbe esel!

Az enyémet csak ajánlani tudom.

Z

2010. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat,meg nyugtattatok,azt hiszem belevágunk!
2010. jan. 17. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!