Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, akik régóta vártok...

Lányok, akik régóta vártok hiába egy kisbabára. Csatlakoznátok hozzám?

Figyelt kérdés

Én is hasonló cipőben járok, 2,5 éve nem védekezünk, idáig eredmény nélkül... és úgy érzem, rámfér egy kis lelki támogatás... Talán kicsit könnyebb lesz, ha sorstársakkal beszélgethetünk az érzéseinkről, mert részemről már érzem, hogy kezdenek rossz irányba menni a dolgok. Gondolom, azért is élhetem meg még rosszabbul a helyzetet, mert 10 hónapja külföldre költöztünk, így mindenkitől távol vagyunk, gyakorlatilag elszeparálva a korábbi életünktől, és mindenkitől, aki fontos. A párommal csak mi vagyunk egymásnak, de a csajos lelkizésre ő nem mindig vevő. Orvoshoz még nem fordultunk, de az itt (Norvégiában) egyelőre nem is lehetséges, egyszerűen csapdában érzem magam.

Biztos vagytok még páran, akik nehezen élitek meg a gyermektelenséget, talán könnyíthetünk magunkon, ha kibeszéljük a negatív érzéseinket!


2010. szept. 28. 17:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
Én 12 éve küzdök szó szerint mindenen átmentem:(2 méhenkívüli,egy korai vetélés,6 sikertelen lombik.Ma kezdem a 7. lombikom hormonkezelését.
2012. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 krisztina24 ***** válasza:

Szia!


Nekünk sem volt egyszerű a helyzetünk (lásd korábbi írásaim), de 2011-ben, Bromocriptin+ 3 havi Duphaston és Closti kúra után-spontán- megfogant kisfiunk :-)

Jövőhéten lesz 4 hónapos, a nyuszi hozta nekünk :-)

Már nekünk is jött volna a meddőségi program,de hál istennek kisfiunk úgy gondolta, ideje eljönnie hozzánk :)


Lányok,ne adjátok fel, mindenkinek sikerülni fog,kívánom Nektek!!!!!!!!!

2012. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:

Sziasztok, örülök a jelentkezéseteknek :)


# 61/62-es válaszolónak: nagyon sajnálom, amin már idáig keresztülmentél/keresztülmentetek, ez olyan kemény dolog, amit elképzelni sem tudok (lévén, hogy még mindig az első terhesség összehozásán ügyködünk). Őszintén kívánom, hogy a következő lombikotok sikerüljön!!


Kriszta, nektek meg szívből gratulálok! Sok ilyet szeretnék még itt olvasni, szerintem mindannyiunknak, akik még baba előtt állunk, már csak ezek a sikersztorik adnak némi reményt.

Jó babázást nektek! :)

2012. aug. 2. 18:44
 64/66 krisztina24 ***** válasza:
Köszönjük szépen! :)
2012. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

szia!

6. hozzászóló vagyok.

Múlthónapban volt az első lombikom, és most 5 hetes vagyok. Nagyon remélem hogy van valaki a petezsákban, mert még csak azt látott a doki.

Sok sikert mindenkinek!!!!

2012. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 A kérdező kommentje:
Szia, de jó, hogy te is jelentkeztél! :) Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!!
2012. aug. 3. 20:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!