Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, akik régóta vártok...

Lányok, akik régóta vártok hiába egy kisbabára. Csatlakoznátok hozzám?

Figyelt kérdés

Én is hasonló cipőben járok, 2,5 éve nem védekezünk, idáig eredmény nélkül... és úgy érzem, rámfér egy kis lelki támogatás... Talán kicsit könnyebb lesz, ha sorstársakkal beszélgethetünk az érzéseinkről, mert részemről már érzem, hogy kezdenek rossz irányba menni a dolgok. Gondolom, azért is élhetem meg még rosszabbul a helyzetet, mert 10 hónapja külföldre költöztünk, így mindenkitől távol vagyunk, gyakorlatilag elszeparálva a korábbi életünktől, és mindenkitől, aki fontos. A párommal csak mi vagyunk egymásnak, de a csajos lelkizésre ő nem mindig vevő. Orvoshoz még nem fordultunk, de az itt (Norvégiában) egyelőre nem is lehetséges, egyszerűen csapdában érzem magam.

Biztos vagytok még páran, akik nehezen élitek meg a gyermektelenséget, talán könnyíthetünk magunkon, ha kibeszéljük a negatív érzéseinket!


2010. szept. 28. 17:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi is másfél éve szeretnénk kisbabát,alapvizsgálatok megvoltak mindkettőnknél.Én is megéltem minden fázist a sírást a dühöt a kétségbeesést...de már nem sírok minden hónapban,és nem irigykedem a kismamákra.

Inkább az idegesít mikor mindneki kérdezgeti hogy mikor lesz már kisbaba???Nah attól kiakadok...

Aztán egyszer a 80 éves nagymamám aki nem is tudta h gyermeket szeretnénk,megemlítette hogy ő is nehezen esett teherbe 3 évet várt aztán mégis terhes lett nem is egyszer anélkül hogy orvoshoz ment volna...Valósznű tőle örökölhettem ezt ugyanis mindenben rá hasonlítok,de legalábbis közrejátszhat.

Néha elkeseredem, de valahol érzem hogy egyszer nekem i s sikerül folyamatosan próbálok rájönni vajon türelemre akar tanítani a Jóisten?Mi lehet az ok hogy nem sikerül??

Nemtudom...de úgy érzem ebben a majdnem két évben erősebbé váltam.Szerintem ti is.

Kívánok mindenkinek kisbébit és boldogságot!!!

2011. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 krisztina24 ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Remélem én is eltudok jutni arra a szintre,hogy nem irigykedem kismamákra. Sajnos jelenleg ez még nem megy :-((( De abból,hogy így beszélgetünk róla, kicsit jobban érzem magam,és hátha egyszer arról tudunk beszámolni, hogy mindannyian babát várunk:-)))

2011. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Csatlakozom a csapathoz.Az Én történetem se rövid.Mikor elhatároztuk a párommal ,hogy babát szeretnénk abba hagytam a gyógyszert és lás csodát a 3. hónapba terhes lettem.A terhesége nem ment zökkenőmentesen ahogy a szülés se.A szülés útán jöttek a problémim.Már lassan 7 éves a kislányunk és azóta nem védekeztünk,de nem jönn.Nem tudom jobb ha nem tudok terhes lenni vagy ha terheség alatt meggondolja magát a pici és elmegy,mert ha belegondolok semmi jel arra hogy lehetek e terhes megint.Sokat jártam dokihoz.Volt hogy havonta mentem hogy van -e érett tűszőm.Novemberbe eldöntöttük,hogy megyünk meddőségi központba.Nehéz döntés volt,de szerintem megérte.Most volt inszeminációm.Ami előkészülete se ment zökkenő mentesen mivel eddig a clostitól az 1x1 szemtől is volt éret tűszöm és ha ittam a cickafark teát is volt.Most dupla annyi clostitól és teától nem volt.Igy a hasfalba kaptam 5x1 injekciót és lássatok csodát 4 nap alatt emgnőttek a tűszőim 15mm-re 3 is lett.Csütörtökön megyünk tesztre,de nem bízok benne.Majd kiderül.

Szeretnék üzenni annak aki azt írta Győr nagyon drága.Én is hallottam róla és ezért választottuk Tapolcát és itt az inszemináció ingyenes.Ha gondolja bárkinekk írok privát is.

Mielöbbi zebra csíkos tesztet kívánok Nektek.Sok erőt és kitartást.

2011. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 krisztina24 ***** válasza:
Hú, úgy látom nem vagyunk kevesen, ez egy kicsit elszomorít :-( Sokan küzdünk ezzel a problémával,sajnos a környezetemben is vannak egy páran---egy kérdsét szeretnék feltenni, a meddőségi központokba csak orvosi beutalóval lehet menni, vagy lehet anélkül is? Én is sokat gondolkodtam azon,hogy lehet oda kellene mennünk,de nem tudom,hogyan lehetséges? Köszi!
2011. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
Sziasztok, mi négy éve küzdünk. Túl két lombikon. Ahogy olvasom a soraitokat, szóról szóra ugyanezek az érzések voltak/vannak bennem is. Kedves kérdező és többiek! Nincs kedvetek ahhoz, hogy létrehozzunk egy fórumot valahol, ahol tudunk beszélgetni? Én irogatok egy fórumra, de ott már mindenki babát vár és egyedül maradtam köztük a problémámmal.
2011. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 krisztina24 ***** válasza:
Kedves Utolsó! Én támogatom az ötleted!!!
2011. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:

A meddőségi központba legalábbis amelyikbe mi járunk nem kellett beutaló.Max az utolsó leletek és féléven belüli citologia ha van.Üdv:Andi

A 3-al ezelötti író voltam.

2011. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:

Hű, de sokan összejöttünk, Lányok! Ennek nem tudom, örülhetek-e vagy sem... értitek.


A válasz megírásának időpontja: ma 13:51, én is teljes mértékben támogatom az ötleted, épp tegnap kezdtem el én is ilyen fórumokat keresgélni, de nemigen találtam, az eszembe sem jutott, hogy magunk hozzunk létre egyet... :) Pedig nagyon jó ötlet!

Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy megosztotta velünk a történetét, gondolatait, érzéseit, remélem, hogy ha csak egy picit is, de jobb érzés, hogy leírhattátok. Akik pedig nem érintettek a problémában, mégis volt hozzánk néhány kedves szavuk, azoknak szintén nagyon köszönöm, hogy írtak, szerintem el sem tudjátok képzelni, mennyire jól tud esni csak az a néhány kedves szó! Szóval örülök, hogy találkozhattam veletek, mindnyájatokkal, és mivel sajnos még számomra is mindig aktuális a téma, nagyon szívesen folytatom máshol veletek! :)

2011. jan. 24. 15:59
 49/66 anonim ***** válasza:
Okés csajok, holnap megcsinálom a fórumot és jelentkezem az elérhetőséggel. Most mennem kell.
2011. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:
Rendben, várjuk! :)
2011. jan. 24. 16:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!