Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, akik régóta vártok...

Lányok, akik régóta vártok hiába egy kisbabára. Csatlakoznátok hozzám?

Figyelt kérdés

Én is hasonló cipőben járok, 2,5 éve nem védekezünk, idáig eredmény nélkül... és úgy érzem, rámfér egy kis lelki támogatás... Talán kicsit könnyebb lesz, ha sorstársakkal beszélgethetünk az érzéseinkről, mert részemről már érzem, hogy kezdenek rossz irányba menni a dolgok. Gondolom, azért is élhetem meg még rosszabbul a helyzetet, mert 10 hónapja külföldre költöztünk, így mindenkitől távol vagyunk, gyakorlatilag elszeparálva a korábbi életünktől, és mindenkitől, aki fontos. A párommal csak mi vagyunk egymásnak, de a csajos lelkizésre ő nem mindig vevő. Orvoshoz még nem fordultunk, de az itt (Norvégiában) egyelőre nem is lehetséges, egyszerűen csapdában érzem magam.

Biztos vagytok még páran, akik nehezen élitek meg a gyermektelenséget, talán könnyíthetünk magunkon, ha kibeszéljük a negatív érzéseinket!


2010. szept. 28. 17:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 krisztina24 ***** válasza:
Én is várom! És köszönöm én is mindenkinek,sokat segít ez rajtam is :-)
2011. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En is csatlakozom a kis csapathoz! Sajnos engem is erint a tema, hisz mi is mar tobb, mint 2 eve probalkozunk. Nalunk is vegeztek alap vizsgalatokat es ott minden normalisnak tunt. Tervezzuk, hogy 1-2 honap mulva bejelkentkezunk alaposabb vizsgalatokra is...es akkor talan okosabbak leszunk. Amugy en is elkeseredek minden honapban, amikor megjon, de mar nem annyira, mint az elejen...regebben nehezebben viseltem, akkor mindig sirogorcseim voltak a mensi kezdeten, de azota talan megedzottem, vagy a felfogasom valtozott. Muszaj volt valtoztatnom a hozzaallasomon, hisz mar ugy ereztem, hogy beleorulok. A ferjem nagyon jol viseli, o turelmesen var a csodara.:-) Igy en minden honapban arra probalok koncentralni, hogy mi az "elonye" annak, hogy nem vagyok meg terhes, vagy nincs meg gyerekunk. Probalunk eljarni kirandulni, szorakozni amit ugye gyerekkel mar nehezebb. Es bizony igaz, hogy a gyermekes parok sokszor irigykedve halljak, hogy hol jartunk es mit csinaltunk felhotlenul. Remelem, hogy ertitek, hogy mire gondolok es nem ertitek felre...en is nagyon szeretnek anya lenni es biztos vagyok benne, hogy sikerulni fog, csak a varakozas alatt kicsit meg elunk es szorakozunk...:-) En nekem ez a taktikam!!!:-)Sok sikert mindenkinek!!! Fel a fejjel!!Elvezzetek az eletet!!:-)
2011. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:

sokáig vártam kisbabára, de nem meddőség okán.

férjemmel házasságkötésünk után azonnal teherbeestem, elvetéltem. majd 9 hónap múlva újrakezdük, azonnal terhes lettem, pontosan 40 hét múlva megszületett a kisfiúnk, aki 3 naposan meghalt. kihagytunk másfél évet és megint "nekiláttunk". nem sokat 3 hónapot kellett csak várnom, tudom semmiség az évekhez képest, de rapid módon átéltem lelkemben a megdermedt kérdőjelet .

azóta mindennap megnézem, hátha van valakinek itt jó híre. és minden kismamára és terhességet csak tervező nőre végtelenül irigy tudok lenni még most is.

remélem hamarosan valamelyikőtöknek lesz jó híre.

drukkolok nektek. nagggyon.

2011. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
Részvétem a babád miatt! :( Nagyon sajnálom, hogy ilyen tragédiát is meg kellett élned! :(
2011. jan. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:

Lányok, megcsináltam a fórumot a Nők Lapja Cafe-n. Regisztráljatok és beszélgessünk, öntsük ki a szívünket és segítsünk egymásnak küzdeni, túlélni, megérteni. Itt a link: [link]

A család rovatban van, a címe: Babára várva... 2011

2011. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Rég nem írt ide senki. (És az ehelyett nyitott NLC-s fórum is nagyon behalt sajnos.) Szeretném tudni, hogy itt vagytok-e még, illetve mi van veletek. Van bárki köztünk, aki azóta sikerrel járt? De persze újak is írhatnak :)

Nálunk vannak fejlemények, de baba sajnos még mindig nincs. Viszont az átjárhatósági múlt hónapban elzáródást mutatott, amit ha minden igaz, a kontrasztanyagnak sikerült meg/feloldania. Így most ismét van okunk reménykedni. Kellett is ez, mert mostanra már mi is 4 és fél évnél tartunk, és ez rengeteget kivett már belőlünk.

2012. júl. 29. 13:43
 57/66 anonim ***** válasza:

én nem vagyok sorstárs,ne is haragudj érte hogy így írok...

én csak tiszta szívből kívánom,így az ismeretlenbe is,hogy sikerüljön a baba,mindenkinek aki szeretné..

és remélem nemsokára olvashatom itt a jó hírt...

fel a fejjel és kitartás...

2012. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:
Dehogy haragszom, örülök, hogy írtál, és mindannyiunk nevében köszönöm a jókívánságokat :)
2012. júl. 29. 14:53
 59/66 anonim ***** válasza:

sziasztok.

mi már lassan 2 éve küzdünk, sajnos eredménytelenül. férjemmel minden rendben, nekem magas tsh-m volt, de már az is jó. és még mindig sajnos semmi. drukkolok mindenkinek!!!

2012. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:

Szia, nektek is megy a drukk, remélem, hamarosan sikerrel jártok!

Ilyenkor türelmesnek lenni a legnehezebb, tudom, meg a tehetetlenség érzése, hogy nem tudok semmit tenni azért, hogy felpörgessem a dolgokat, csak állandóan várakozunk valamire.. Na de remélem, már nem sokáig. Egyikünk sem :)

2012. júl. 29. 16:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!