Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kivel mentetek, mentek szülni?...

Kivel mentetek, mentek szülni? . Hogy ne legyen sértődés? Az anyós kikészít, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nem akarom,hogy a folyóson toporogjon a rokonság,engem az csak jobban idegesítene.De anyós elég erőszakos természet és már most önkívületi állapotban van a baba miatt és nem akarom hogy ott hisztériázzon.Nyugalmat akarok és csendet a férjemmel és pont.Ez szerintetek szemétség velük szemben,vagy most is tekintettel kell lenni mindenkire,hogy ne legyen sértődés?
2010. jún. 24. 12:52
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ugy volt, hogy az anyos jon be mert a ferjem nem akarta latni a szulest. De amikor vajudtam az anyja allandoan csesztette a novereket, okoskodott. Mar tok kivoltak ra, rolam ne is beszelve. Mondjunk en mar elotte is plafonon voltam tole.. stresszel

A ferjem vegul bejott , JoIstennek koszonhetem, eszrevette, hogy szuksegem van ra! es neked is! O A LEGJOBB "FAJDALOMCSILLAPITO" !!!!!!!!!! meg fog nyugtatni a jelenlete hidd el!!!!!!!!!

2010. jún. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

A férjed családjánál laktok? Mert ha külön laktok, akkor elég őket akkor hívni,mikor már megvan a baba!

És igenis ne hagyd magadat! Mond meg neki(k), hogy ez kizárólat a TE szülésed, ez egy nagyon is nagy - ÓRIÁSI - feladat, amire fizikailag, lelkileg készül az ember, és ha már a felkészülésedet is megzavarják, akkor ott mi lesz? Csendet, nyugalmat akarsz, hogy figyelni tudj magadra, és nem azért igzulni, hogy ők meg fél napokat idegeskednek a folyosón. ÉS senki se idegesítsen téged, se most, se akkor, mert neked magadra és a babára kell figyelned, ez borzasztó FONTOS!

Különben is az ilyen negatív dolgok rosszak most rádnézve! ÉN nem egész egy hónapja szültem, ami csodálatos volt. Nekem mondjuk sem anyukám, sem anyósom nem erőszakos fajta, sőt nagyon is tündér mind a kettő. VIdékiek vagyunk, de Pesten szültem - férjemmel. Anyukám nagyon izgult, de anyósomat értesíteni sem volt idő, hogy megyünk szülni, mert olyan gyorsan lezajlott, (45 perc - alig értünk fel a pesti kórházba), így már csak utána tudtuk értesíteni, miután megvolt a kisunokája! :-) Így végül otthon anyukám sem igzult túl sokáig. :-) Nagy volt a boldogság.

Minden jót kivánok neked, és mond meg a férjednek, hogy anyukáját tegye helyre, mert ha ő nem teszi, akkor megteszed TE! Sok erőt, kitartást és könnyű szülést kivánok!

4hetes baba anyukája.

2010. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Nálunk ott volt a párom(férjem) s az anyum is. Megnyugtatott. S a párom se ellenkezett. Párom anyuját csak akkor hivtuk fel amikor kezdödött(bementünk a kórházba ) és amikor megszületett a lányunk.Délben született és délután 4kor már jöttek be.Addig kipihetnem magam.
2010. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Ja én is annál a dokinál születtem ahol a lányom született,csak én császárral jöttem erre a világra. S anyu megbeszélte a párommal és a dokival is a vizsgálat alatt. Egyikük se ellenkezett. Nagyon jó érzés vlt hogy ő is ott volt mellettem. S anyum nem is gondolta volna hogy ilyen a szülés. Igy ő is jobban átélte az unokája születését.:)
2010. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nalam a dontes egyszeru volt, mivel a babam apja lelepett,mikor 4 honapos terhes voltam...azota nem is hallottam felole!! Igy anyukam jon be velem. Az, hogy a folyoson ki lesz kint igazabol nem izgat...ami nekem fontos,hogy ahol vajudom csak az legyen ott akit szeretnek es nem idegesit!!

Ahogy a rokonsagot es a baratokat ismerem, mire kitolnak ugyis kisebb tomeg gyulik majd ossze, mert anyum korbetelefonal mindenkinek, ok meg jonnek is egybol :):) De en igy szeretem!! (Marmint anyumat)

Amig kint vannak nem zavarnak...sot mèg jo is, mikor kitolnak es ott van mindenki,aki nekem fontos, nem tudom...szerintem ez jo erzes, de embere valogatja. Van olyan ismerosom,aki gyulolte,hogy barki is odament, meg a parjat sem engedte be!

Meg 1-2 nap es kiderul :)

Jo egeszseget es sok boldogsagot nektek!!!!

2010. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%
ne hívjátok fel az anyóst, csak ha már megvan a baba.. önállóan menj be a férjeddel.
2010. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, már jó régen megszültél, érdekelne, hogy hogyan zajlott a szülés, anyóst hogyan szereltétek le! Köszönöm, ha válaszolsz!
2013. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

jaj, Te jó ég...én is válaszoltam annó neked, én is kiváncsi vagyok, mi volt?

atyavilág terhesen írtunk ide, mennyire furcsa visszaolvasni...azóta már mindjárt 3 éves a lányom...:-))

2013. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Én a 43-44es vagyok. Akkor volt 2hónapos a lányom mikor a kérdés kiirodott. Azóta ő 3 éves,a tesója meg 3hónapos..
2013. júl. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!