Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha megtehetnéd, szülnél otthol?

Ha megtehetnéd, szülnél otthol?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed az ottholszülésről?
2015. jún. 26. 18:39
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék mindig az a félelmem h nem érek be a kórházba .37hkm második baba
2015. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Külföldi, szülőszobákkal otthonosan berendezett bába praxisokat a kórházak közelébe szoktak megnyitni, hogy ha komplikáció lépne fel, azonnal át tudják vinni a szülő nőt a kórházba. Még a képzéssel és tapasztalattal rendelkező bábák sem fosztják meg a nőt az életmentő beavatkozás lehetőségétől, ha arra szükség lenne. Például császármetszést csak az orvos végezhet, ezzel nem csak az anya vagy a gyerek életét, de az egészségüket is meg lehet őrizni. Egy teljesen egészségesen fejlődő, érett baba, ha a szülés során oxigénhiányos állapotba kerül, mert megakad, akkor egyik pillanatról a másikra akár súlyos fogyatékossá is válhat.
2015. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Nem szülnék. Tartanék attól, hogy ha bármi gond van, nincsenek ott orvosok és műtő.
2015. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
34%
Megtehetem. Szültem és szülnék is még otthon.
2015. júl. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Biztosan meghittebb otthon szülni. De nem merném vállalni sem az én sem a baba egészsége miatt. Sógornőm sajnos szülés közben annyira vérzett, hogy nem volt mozdítható így műtőbe se tudták vinni, a szülőszobában altatták el. Ha ez egy otthon szülésnél történik akkor sajnos az anyuka élete megy rá. Sosem lehet tudni, hogy minden simán fog -e menni.
2015. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!