Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ágyon, vagy kádban szülnél?...

Ágyon, vagy kádban szülnél? Miért pont azt választanád?

Figyelt kérdés
A kádban tudom, hogy hivatalosan csak a vajúdást engedik, úgyhogy vegyétek úgy, hogy a kérdés erre vonatkozik:)

2014. aug. 7. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
:) Ha a vajúdásról van szó, akkor mindegyik helyett inkább a labdát választanám. (Nekem eddog csak ágyon engedték az előző kettőnél...). Az ágy kényelmetlen, és szerintem a kád is. A labda viszont nagyon kényelmesnek tűnik.
2014. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én vajúdtam mindenhogy :)a kád lassított rajta, de kellemes volt, de a labda nagyon jó volt, guggolva szültem az ágyon :) nekem így volt jó, de ki kell próbálni mindent, én is nagy reményeket fűztem a kádhoz, mégsem volt olyan jó.
2014. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ágyban vajúdtam, és szültem. Így éreztem jól magam. Na ez túlzás volt, szóval így bírtam elviselni a fájdalmat.

Fürödni sosem szerettem, de még a zuhany sem esett jól vajúdás alatt. A labda sem, szóval, én passzívan, ágyban töltöttem az időmet. Ennek ellenére szépen tágultam, és gyorsan szültem mind kétszer.

2014. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elméletben kádban, mégis, mire odaértem már egy porcikám sem kívánta a vizet,így maradt a labda és az ágy
2014. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ágyban. én meg se tudtam mozdulni a vajudások alatt, örültem, ha ki tudtam menni a wc-re.
2014. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is maradnék ágyon. Kisfiamat is így szültem, kádba nem kívánkoztam volna pedig szeretek fürdeni. :) Nekem egyedül az hiányzott hogy infúzióra voltam kötve oxi miatt és meg sem mozdulhattam. Jó lett volna néha felállni kicsit megtekergetni magam mert nagyon fájt a derekam, ugye ami a vajúdással jár. Végig azt mondogattam hogy bárcsak fel kelhetnék futni egyet. :) (nem tudok amúgy futni)
2014. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Julie S ***** válasza:
Hat, a vajudas nekem csak setalva es guggolva volt "jo". Ez a resze se kadban, se agyban nem kivitelezheto. :) Igy visszagondolva, a kitolas konnyebb lett volna vizben terdelve, vagy guggolva... de ilyenre sajnos nem volt lehetosegem.
2014. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem szeretnék kádban. Folyamatosan folyt belőlem magzatvíz, vér stb. olyan izé lett volna egy idő után, hogy abban ücsörgök és ezt nézze a férjem mellettem. Másrészt meztelenül, de még bikini felsőben is kényelmetlenül éreztem volna magamat.

Nekem a legjobb a labdán volt a vajúdás.

2017. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!