Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Undorodom a szüléstől! Van...

Undorodom a szüléstől! Van vele más is így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék gyereket, tehát a gyerekeket nem utálom, nem gyűlölöm, semmi bajom velük, van köztük aranyos és kevésbé aranyos. A szüléstől viszont undorodom. Nem a fájdalom érzése miatt! Nagyon magas a fájdalomküszöböm! Próbálok barátkozni a gondolattal, de egyszerűen félelmet és iszonyatot vált ki belőlem minden egyes alkalommal maga a gondolat is. A szoptatás gondolata is hasonló érzésekkel jár. Tudom, hogy ez normális dolog. Csodálom azokat, akik világra hoznak egy babát és szoptatják is utána! Vagytok ezzel ti is így? Volt, akinek hasonló érzése volt, de elmúlt?

29N


2013. nov. 29. 22:35
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező! én csak azért nem értelek, mert azt mondtad, hogy szeretnél gyereket...na hát ez pedig nem nagyon megy terhesség és szülés nélkül, vagy ha nem tudod az undorod legyőzni, akkor marad az adoptálás, legalább segítesz egy pici árván...
2013. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
41-es! Ott a pont!!!!
2013. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

#39-s

Köszönöm! Egyetértek!


#40-s

Egyáltalán nem mondtam, hogy szenvedek! Nem tudom, ez neked miért fáj. Nem kötelező ide írni. Te nem vagy kíváncsi arra, hogy én "szenvedek", én pedig arra nem vagyok kíváncsi, hogy neked mi a véleményed :) Ez a fórum nem erről szól :)

2013. dec. 1. 18:44
 44/48 A kérdező kommentje:

#41-s


Írtam a béranyát, az adoptálásra is gondoltam, mivel igen is lehet gyerekem szülés nélkül. Én nem azt írtam, hogy örökké így fogom érezni magam és így fogok vélekedni erről. Eleve azt kérdeztem, ha elolvasnád, hogy volt-e valakinek ilyen érzése, akinek elmúlt. tehát nem kioktatásra vágyom, hidd el, nem érdekel a véleményed, azoké érdekel, akik szültek és undoruk, ellenérzésük volt, de elmúlt, vagy nem múlt el.

2013. dec. 1. 18:46
 45/48 A kérdező kommentje:
#41-esnek: Bocsi, az ellenszenves fogalmazást, az a része nagyon nem neked szólt, hanem az előtted írónak! A lényeg viszont neked :) tehát lehet gyerek szülés nélkül, valamint egy szóval nem mondtam, hogy soha nem fogok megváltozni! Mindenki változik..meglátjuk :)
2013. dec. 1. 18:49
 46/48 anonim ***** válasza:
41es vagyok, már megijedtem, h kioktató lettem volna, pedig egyáltalán nem úgy szántam :)
2013. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Jajj, dehogy is! Bocsi, csak összeolvastam véletlenül a kettőt :D
2013. dec. 1. 18:53
 48/48 anonim ***** válasza:
:)
2013. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!