Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Undorodom a szüléstől! Van...

Undorodom a szüléstől! Van vele más is így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék gyereket, tehát a gyerekeket nem utálom, nem gyűlölöm, semmi bajom velük, van köztük aranyos és kevésbé aranyos. A szüléstől viszont undorodom. Nem a fájdalom érzése miatt! Nagyon magas a fájdalomküszöböm! Próbálok barátkozni a gondolattal, de egyszerűen félelmet és iszonyatot vált ki belőlem minden egyes alkalommal maga a gondolat is. A szoptatás gondolata is hasonló érzésekkel jár. Tudom, hogy ez normális dolog. Csodálom azokat, akik világra hoznak egy babát és szoptatják is utána! Vagytok ezzel ti is így? Volt, akinek hasonló érzése volt, de elmúlt?

29N


2013. nov. 29. 22:35
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
12%

Pont így vagyok mint te. Szerencsére Németországban élek, itt már régóta van programozott császár, nekem az lesz.


Nem igazából a fájdalom miatt, hanem azért, mert a természetes szülés sajnos a gyermek számára is nagyon veszélyes, másrészt a nők 80%-ánál ez a későbbi szexuális élet elrontója. Márpedig ha az ember egészséges, boldog házasságot, családot szeretne, akkor felesleges kockáztatni egy ma már kiiktatható, szükségtelenül problémás dolgon.


A szoptatással is így vagyok ahogy írtad. Valószínűleg a lefejt tejnél fogunk maradni.

2013. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
74%
Hát kedves 1-es,te jó nagy baromságokat írtál...
2013. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Nem természetes módon félek, mint ahogyan a kismamák szoktak vagy azok a nők, akik félnek, hogy sokáig tart, fájni fog...Attól félek, hogy undorodni fogok magamtól utána, sajnos hajlamos vagyok a depresszióra és saját magamat nem tudnám elfogadni utána. 28 éves koromra tudtam elfogadni magamat, a testem, azt, hogy szeressem magam... Nem azzal lenne problémám, hogy szülés után változik az alakom,hanem, hogy az élmény bennem lenne, rendkívül negatívan. A műtétektől is undorodom :(
2013. nov. 29. 22:43
 4/48 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es:


A császármetszés ebből a szempontból = szülés. MOST. Tehát én mindkettőre értem ezt a problémámat.

2013. nov. 29. 22:45
 5/48 anonim ***** válasza:
59%
Hm, ezt az aspektusát viszont nem értem a problémádnak. A tested folyamatos változásban van az évek folyamán, és csak a te kezedben van (többnyire), hogy milyen kimenetellel. Szülés után pár hónap alatt vissza lehet nyerni az eredeti formánkat, tehát nem értem miért okozna depressziót?
2013. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
55%

1- es iq bajnok vagy...ekkora nagy marhasagot mar regen hallottam. Nem baj menjel csak csaszaroztasd meg magadat. En tudom milyen de utana azt fogod kivanni inkabb meg vahy 5 gyereket nyomnal ki mint az a fajdalom, heteken at tarto kuszkodessel.

Azzal meg h a babara nezve veszelyesebb es a nemi eletre megy ra inkabb nem reagalok semmit. Felesleges!!


Kedves kerdezo.

Ha oda kerulsz h szulj lesz jobb dolgod is minth azzal foglalkozz h undorito-e vagy sem. :-) addig meg gondolhatod azt h undorito :-) a szoptatast meg nagyon egyszeru elontezni. :-). Ha nem akarsz akkor nemteszed van tapszer, de lehet ha kiprobalod megvaltozik a velemenyes de lehet nem. :-). Ezen is raersz akkor agyalni. :-)

Az undorito reszet meg a szulesnek nem igazan latod. :-). A fajasoknal nem nagyon van semmi, amikor meg nyomod ki az egyik h szonte caukva van a szemed h az erek el ne pattanjanak a masik ugyse latsz magad ala. :-)

2013. nov. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem az okozná a depressziót, hogy megváltozik a testem!
2013. nov. 29. 22:51
 8/48 anonim ***** válasza:
21%

Kedves negyedik: nem tudom, te milyen álomvilágban élsz a császárt illetően, vagy otthon Magyarországon hogy csinálják kéz alatt.


Németországban viszont csak pozitív tapasztalatokat hallani róla, a nyoma szinte láthatatlan, a felépülés gyors, fájdalmai pedig csak az első hétben vannak a legtöbb anyukának. De ha hónapokig, az sem foglalkoztat - nem félek a fájdalomtól. Ha nem kívánok természetes úton szülni, az a magányügyem szerintem, az okait pedig nem kívánom az orrodra kötni. Nem helyezem a szexuális életemet a babám elé, de hiszem, hogy egy teljes házasságnak ez is része, és túl sok emiatt tönkrement házasságot láttam életemben sajnos! Én nem akarok kockáztatni, ha nem muszáj.

2013. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
54%

6- os vagyok meg mindig. :-)

Nalam jobban senki nem undorodik a mutetektol, tuktol mindentol....ennek ellenere surgos csaszarom lett arra nem volt idom h felfogjam...raadasul miutan hazamentem a korhazbol 10 napig szurnom kellett magamat injekcioval a trombozis elkerulese vegett. Megis megcsinaltam. Erot vettem magamon es sikerult. Pedig hanyni tudnek a tu latvanyatol is.

Csaszar alatt semmit nem lattam. Minden ugy tortent mint a filmekben. El volt takarva. Es a legjobb h annyira bosszantott az a teny h fogalmam sem volt h csinaltak fogtam magam par het elteltevel es megneztem egy csaszaros videot. Tenyleg undi de nem birtam ki h ne nezzem vegig. :-)

2013. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os:


Nem a fájdalom, nem a látvány gondolata okozza ezt a problémámat! Tisztában vagyok vele, hogy szülés közben nem azzal van elfoglalva az ember, hogy undorodjon. :) Tudom, milyen egy szülés, természetes dolog, el kell fogadni. Azonban az élmény, amit nyújtana, attól tartok, az ingadozó lelkiállapotommal, depresszióba hajszolna illetőleg a kapcsolatunk is megsínylené.

2013. nov. 29. 22:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!