Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem mondják meg a...

Miért nem mondják meg a nőknek az igazat a sima szülés milyen pokoli fájdalommal jár?

Figyelt kérdés
És hogy a császármetszés mennyivel biztonságosabb és lightosabb megoldás anya és baba szempontjából?
2013. szept. 8. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
Tudod én nagyonis normálisan írtam többször is. De utálom mikor valaki elmegy az országból aztán azért beszólogatni jólesik. Teljesen hamis statisztikákat emlegetve pl, amint rávilágítottam, és nem mellesleg a kérdés szempontjából nem is volt releváns, mert otthonszülésről szó sem volt, sőt! De persze ez a kedves hozzászóló nyugodtan leszólhatja az itthoni kismamákat, egy olyan rendszerben szerzett tapasztalatai alapján ami itt nem létezik. Ez nem bántotta a szemed?
2013. szept. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:

Na,jó. Nem olvastam végig a válaszokat és a kommenteket,de annyi leesett,hogy 3 napig vajúdtál,amit a műszerek nem mutattak,ezért le is sz.rták a fejed.... Neked volt egy rossz élményed-na bumm! Az nem a szülés milyenségét hanem az orvosokat,nővéreket minősíti!

Nem mindenki járja meg úgy,ahogy Te!

Te sem gondolod komolyan,hogy mindenki egyből a császárt válassza,mert az olyan fene biztonságos,ugye??

4 gyönyörű gyermekem van,mind a 4et természetes úton szültem,és nekem szerencsém volt,mert nem vajúdtam sokáig,komplikáció mentesen születtek a gyerekek... de idén februárban,amikor a 4. gyerkőc született,volt egy szobatársam,aki 3. hete volt bent,mert valami fertőzése volt ha jól rémlik,és az orvosa azt mondta,hogy úgy is mindjárt szül,hát maradjon bent... A 40 hetet betöltötte,és semmi. Láttam szenvedni,míg bent voltam,nappal 5 percnél tovább sem feküdni,sem ülni nem tudott,a kicsi nagyon lent volt,és rossz volt ránézni,a fogadott orvosa néha ránézett,de nem erőltette meg magát. Egész éjjel 2!!! percenként voltak fájásai,a ctg-re hiába tették rá,azt mondták,hogy csak jósló!- lehet Nálad is ez lehetett!! Már napokkal azelőtt ez volt nála,hogy én bementem. És tudod mit mondott a csajszi? Még így is azt,hogy csak akkor császározzák,ha nagyon muszáj! de Ő,ha lehet természetes úton szülné meg a kislányát!!


Nem értem,miért kell egy rossz élmény miatt leírni a természetes szülést! Csak jól beijeszted a kismamákat,akik még előtte vannak- akik tényleg félnek,és azért,mert ilyet olvasnak,mint Te is írsz fognak leblokkolni!! Az elme sokszor olyan dolgokra képes,amiket alig hinnél! Igen,a Tiéd is egy történet,de tegyük hozzá,hogy annak az esélye,hogy mások is így járnak,igen csekély!


Nővérem nagyon megszenvedett az első gyermekével,mégis mind a 4 gyerkőce természetes úton jött a világra. Nem nyavajog,nem esett le a gyűrű az ujjáról,csak mert fájt! Hát persze hogy fáj! de nem mindenkinek,van aki csak nagyon enyhén érzi,de olyat is olvastam már,hogy bementek,mert rendszeresen keménykedett,mire bent maradtak,mert teljesen tág volt. Igen,lehet irigylésre méltó,de a helyett,hogy azon sopánkodsz,hogy milyen jó a császár,és milyen gáz volt szenvedni annyi ideig,de nem hogy örülnél hogy van egy egészséges kislányod!!! Tisztára azt csinálod,mint a hittérítők! Mindegy,hogy miben hiszel,higgy abba,amiben én,mert az a király,az a jó! A többi egy kalap car,és mindegy,hogy már koppantottam egy-egy hittérítőt pár felvetésemmel,Ők nem adják fel...


Felejtsd el mi volt,örülj annak,ami van: egy gyönyörű és egészséges kislánynak!!!! Jó egészséget Nektek!

2013. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságot, a lány melyik klinikán volt aki bent feküdt?Ha szabad kérdezni?
2013. szept. 14. 16:32
 74/76 anonim ***** válasza:
Vidéki vagyok,erre felé nincs olyan szó,hogy klinika :-)
2013. szept. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 A kérdező kommentje:
Boooooccss:)Én nem ismerem vidéket:)
2013. szept. 17. 22:14
 76/76 anonim válasza:
Mi lett a vége
2021. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!