Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy érjem el, hogy ne féljek...

Hogy érjem el, hogy ne féljek ennyire a szüléstől?

Figyelt kérdés
Első baba, 3 nap múlvára vagyok kiirva...eddig nagyon úgy néz ki,hogy jól érzi magát odabent és nem akar kijönni!Nagyon félek a szüléstől és lehet,hogy pont én tartom vissza emiatt,hogy meginduljon már végre a szülés...nem tudom,hogy hogyan nyugtassam meg magam!Segítsetek!
2012. szept. 13. 13:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én jöv.hét vasárnapra vagyok kiírva és ugyanígy éreztem. Félek a tű látványától is...de kb 2 hete megváltozott minden! Alig várom már a szülést,mégha fájni is fog, érte mindent kibirok.(nem mintha lenne más választásom). De belegondolni abba ,h 9 hónapig a szívem alatt horom,utánna egy életen át magam mellett tudhatom..ez többet ér minden fájdalomnál. Szoritok neked. Ne félj, minden rendben lesz.
2012. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 gabszem ***** válasza:
Szerintem aki nem fél az szüléstől, vagy azt mondja hogy nem fél ,az hazudik. Én a terhesség háromnegyedéig nem féltem, aztán elkezdtem nagyon félni tőle. Szerencsére párom velem volt, egyedül borzasztóan rettegtem volna, pedig a szülésznőm is nagyon aranyos volt és végig velem volt. A dokik akik ott voltam azok is mind bíztattak. Mondanám hogy ha már ott leszel akkor nem fogsz félni, de én még talán jobban féltem, főleg a fájdalomtól. De túléltem, ahogy mások is. Jó ha van veled valaki aki tud közben támogatni, akinek tudod fogni a kezét.
2012. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat :) nagyon jól esett :)

gondolom azért félek ennyire mert első baba és még az ember nem tudja pontosan,hogy mire is számítson...

Egyébként a párom bent lesz velem végig,ugyhogy ő lesz a támaszom :)

2012. szept. 13. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!