Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik, aki látt ma a fél...

Kismamik, aki látt ma a fél kettőben Rubint Rékát! Mi a véleményetek arról amiket mondott?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 14:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Sarka Katáról van egy cikk a heti Kiskegyedben, az előbb olvastam a kádban...no comment.
2011. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Még annyit,h nem mindegy ki miért nem tud szoptatni!ha vkinek jó az amit a Rékáék és celeb b.női hírdetnek,hát legyen!nem gondolom,hogy ettől egymásnak kéne menni,ha vki nem tudja megálni,hát...!Én a celeb k.mamikról írtam le az észrevételem!
2011. jan. 25. 21:19
 23/29 A kérdező kommentje:
20:17 nem piszkálódás,de pl.a zsírt kihagytad!ja,hát én úgyse jól tudom:)igaz én inkább megettem,amit megkívántam,és úgy voltam vele majd leadom!
2011. jan. 25. 21:26
 24/29 anonim ***** válasza:
Felesleges erről vitázni! Én mindig el/kikapcsolom a tévét ha ezekről van szó, mert nem érdekel, mondjon amit akar, csináljon amit akar. Mint mindenki más. Annyit még, hogy én 3 kilót(!) híztam a terhességem alatt, és a 36 héten toxémia miatt császároztak.A fiam 3900 gramm volt.Mindenki más, ennyi.
2011. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

A válaszomat, nagyrészt azért írtam, mert nagyon nem értettem, hogy mi ez az indulat egy olyan ember iránt, aki semmit nem ártott Neked, személyesen nem is ismered.


A szoptatásos témáról még annyit, hogy nem hiszem, hogy Rékának a sport miatt ment el a teje. Én is, mások is keményen sportolunk szoptatás alatt és semmi gond nincs. (Nekem 8-10 km futás simán belefér.) Az az terhelés, amihez a szervezet hozzá van szokva, nem befolyásolja a tejtermelést. Gondolom, Téged is bántottak igazságtalanul a tápszer miatt, nem értem miért teszed ezt mással. A sztárvilág más tagjairól nem tudok nyilatkozni, mert nem kísérem figyelemmel a gyerekvárásukat. RR-ról csak azért tudok, mert a DVD-jére tornáztam.


A zsírt azért hagytam ki, mert NEM KELL hízni gyerekvárás alatt. Én konkrétan 47 kiló voltam szülés után és 172 cm vagyok. Szerinted mennyi zsír volt rajtam? Azt meg nem akarom ismételni, hogy gond nélkül szültem, szoptattam stb...


Értem, hogy csak a véleményedet írtad le a celebekről, de gondolom, ha ide írtál, akkor kíváncsi voltál mások véleményére is. Sok mindent igazságtalannak éreztem abból, amit írtál, azért válaszoltam. Remélem, nincs harag! :-)

2011. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Persze,h nincs!amiket leírtam,pl.zsír-orvosi tény!a szoptatás alatt,sem javasolják a kemény sportot!én úgy gondolom,h jobb óvatosnak lenni!nem zavart soha,ha a t.szer miatt piszkáltak,hisz eü.okból nem szoptathattam!sajna a betaloc és társai nem voltak hatásosak:(!azért azt gondolom,h ti mégsem v.tok olyan fanatikusak,mint eggyes celebek,akik nem bírnak ki 1-2évet 5-6plusz kg-al!köszi,h leírtátok a tapasztalaitokat,a véleményem tartom,gondolom ti is,de ettől is szép az élet,h különbözőek vagyunk!én sem követem annyira őket,de mivel mindenhol azt hallani,h s.kata császár után 2hónappal -25kg!hát eldobom az agyam!igazatok van,ne foglalkozzunk velük:)mindenki tudja,h mi jó neki és a babájának!szép napot!
2011. jan. 26. 12:53
 27/29 anonim ***** válasza:

20:38-asnak:


Igenis használja a diéta szót!

" ha minden nap, vagy másnap megcsinálod a tornát és BETARTOD A DIÉTÁT, nem lesz semmi gond a súlyoddal!!!!"

Diéta terhesség alatt??? Nonszensz!!!

2011. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
utólsó:ez jó:)!még annyit,h Réka mondta,h a kis Norbi lefut az apjával 5-6km!hány éves is?ez a jó hozzáállás!!!mindegy is,ha nekik ez jó?!!!
2011. jan. 26. 13:55
 29/29 A kérdező kommentje:
Ezt biztos,h jól írtad:36hét +3kgal 3900gr?kicsit hihetetlen!
2011. jan. 26. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!