Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak itt 2012. februárjában...

Vannak itt 2012. februárjában szülő kismamik?

Figyelt kérdés
Hanyadik hétben jártok? Hány hetesek vagytok? Mikorra vagytok kiírva? Hogy érzitek magatokat? Melyik kórházban szültök? Ki az orvosotok? Minden infóra kíváncsi vagyok! :)
2011. szept. 4. 19:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
az első 2 kérdés ugyan az..Bocsi...
2011. szept. 4. 19:43
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én 15. hétben vagyok, és február 26-ra vagyok kiírva.

Nekem eléggé alacsony a vérnyomásom, és a hemoglobin szintem, így nem túl jól viselem, de jobb lesz idővel:)

Debrecenben fogok a kenézyben szülni.

és te?

2011. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

15+4 vagyok. Van egy másfél éves kislányom, aki császárral született. Most nem nagyon szeretnék császárt, de majd meglátjuk...

Február 26-28.-ra vagyok kiírva. Nem egyértelmű a baba kora. A lányom 2010 február 17.-én született, vele márc. 1-re voltam kiírva. Szerintem ez a baba is korábban jön majd.

egyelőre Bp.-en a Szent Imre kórházban akarok szülni. Fogadott orvosom egyelőre nincs. Szülésznőt szeretnék fogadni, csütörtökön derül ki, hogy így működik-e a dolog, mert lakhely szerint nem ehhez a kórházhoz tartozom.

2011. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
15+4 vagyok, febr.26-ra vagyok kiírva. a péterfyben fogok szülni, van választott orvosom, dr.kia. nagyon szuper doki! Ma jöttem haza kórházból mert terhesség eleje óta fáj és görcsöl a poci, rosszul vagyok, nincs étvágyam, hányinger és erőtlenség. Kaptam infúziókat a 3 nap alatt, annyi hogy a hasam már nem fàj(egyelőre), de a többi vàltozatlan. Amúgy 19 éves vagyok és nagyon vàrjuk a picit! :)1
2011. szept. 4. 21:02
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

17.hétben járok- 16+4nap.

február 15re vagyok kiírva

TÖkjól vagyok! Minden értékem szuper. :)

SZent Imrében szeretnék szülni Pesten, de kecskeméti vagyok.

Orvosom Dr. Tasi Róbert.

Egyébként a harmadik baba, két kisfiam van, és ők is a Szent Imrében Tasi dokibácsinál születtek.

Még nem tudjuk a baba nemét. Vágyunk egy harmadik kispasira, de egy kislánynak is ugyanúgy örülnénk! :)


Minenkinek jó babavárást!

Az egyik kismamával a válaszadók közül, még lehet találkozni fogunk!! ;)

2011. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én Január végére vagyok kiírva(január 26):)

20 hetet töltöm pont ma:) Én nagyon jól vagyok, bár a 12. héten kórházban voltam, kiszáradtam a sok hányás miatt:(:))

Nekem kisfiam lesz, Tamásnak fogják hívni, az apukája után:)

Ti tudjátok már a nemét a babátoknak? Hogy fogják hívni őket??:)

2011. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

15 hetes 5 naposak vagyunk, február 20-26 körülre vagyunk kiírva. A kezdeti sok-sok émelygés és gyomorgés, meg állva elalvás után most kapok új erőre, klasszul vagyok. Ma megyek tornázni is végre. Reményeim szerint Szegeden a klinikán szülök, orvosom Dr. Márton Virág.

Nem tudom a nemét, az UH-n én lányt láttam, de nem én vagyok a szonográfus :).

2011. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A miénk elvileg kisfiú lesz :) ha így lesz, akkor Dominik lesz a neve:) én még mindig rosszul vagyok, ma majdnem hánytam ebéd közben :( sajna főzni sem tudok így, kellemetlenek ezek a rosszullétek, de persze megéri. Jó nagy a bébikénk szerencsére. Jöv.héten megyünk újra 4d-re, már nagyon várjuk! Mindenkinek jó babavárást kívánok :)
2011. szept. 6. 15:02
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

szisztok,

én január 20.-ra vagyok kiírva, most vagyok 20+3 hetes. van már egy kisfiam, ő decemberben lesz 3 éves. a terhességem 12. hetéig veszélyeztetett voltam, mert véreztem, előtte vetélésem is volt, de már minden oké szerencsére. a II. Női Klinikán fogok szülni, ahol a kisfiamat is, ugyanannál a dokinál, Dr. Paragi Péternek hívják, én meg voltam vele elégedve.

ja igen, most kislányom lesz. a 18. heti genetikai és az utána lévő 4D-s UH, amin voltunk is megerősítette, még képünk is van a nuniról.:)

2011. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én február 8-ra vagyok kiírva, 18+2 hetes vagyok. Nemrég jöttem ki a kórházból, mert vérzésem volt, de hála istennek minden rendben, a méhlepény van lent ennyi a baj. A baba nemét még nem tudjuk. Valószínű, hogy Orosházán fogok szülni. Amúgy 18 éves vagyok.
2011. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!