Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik, aki látt ma a fél...

Kismamik, aki látt ma a fél kettőben Rubint Rékát! Mi a véleményetek arról amiket mondott?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 14:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

19:43-as

utolsónál a pont:-))))

2011. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Azzal van a probléma, hogy én a második gyereke születése után olvastam róla egy magazinban ahol ő maga nyilatkozta, hogy nem volt ereje megszülni a gyerekeit....annyira egészséges....:-( szerintem pont hogy azzal mutatna példát, ha ő is felszedett volna egy pár kilót, és után ripsz ropsz leadja...
2011. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Oké!Tiszteletreméltó,hogy kiáll vmi mellett!Igen az a baj,h ebből pénzt csinál.Azzal nem értek egyett,h normál súlyúk lettek volna,hisz 3kg alatt voltak(ami lehet genetika is persze),de épp ezért hangsúlyozza mindenhol,hogy most a babája jóval nagyobb,mint a másik két gyermeke volt.Nem hinném,h azoknak nem tetszik akik sokat híztak,hisz én sem híztam olyan hű de sokat!ennyi kell!attól még,hogy nem fal vki összev. és tornázik,nem egyenlő azzal,hogy nem lesz vizes!Persze figyeljünk oda magunkra,de ha vmit megkívánunk,hát együk meg.Mellesleg teje se volt sokáig..!Ezt is ő nyilatkozta!Igen van aki,nagyon kevesen,van aki akár 30kg-ot szed fel,de egyik sem oké!Nem azért,mert nem szép látvány,hanem,mert nem egészséges.Az más aki bármit tesz vagy nem hízik sokat v. hírtelen elhízik,de aki direktbe diétázik,meg napi 5x 1órát tornázik...!jó,kell a mozgás,én végig melóztam a terhességem,nagyokat sétáltam stb.!A gyerekek egészségéről meg annyit,h lehetett volna máshogy is.jobb félni,mint ...!
2011. jan. 24. 22:18
 14/29 A kérdező kommentje:
22:10!igen,erről van szó!teljesen elvan gyengülve szegény nő!majd ledná szülés után fél évvel.Legalább addig szoptathatna(ja,de m..ha vagyok,akkor no fogyókúra)Tiszta Sarka Kata b.nője!Császár,nincs tej!Mondjuk legalább Kata nem koplalt terhesen.Szülés után viszont Réka hatása alá került.Jó,h lementek a plussznk rólla hamar,de ennek ára is lett:a teje is elapadt!
2011. jan. 24. 22:39
 15/29 anonim ***** válasza:

Nekem Béres Alexandra pont ezen szempontok miatt hitelesebb. Ő inkább volt kismama, mint fitneszguru a terhessége alatt.

Nem vagyok féltékeny, hiszen a terhességeim alatt 2-3 kilót híztam. A 38. hétig dolgoztam mindkét lányommal. És természetes úton születtek mindkét alkalommal, pedig az egyik 4,5 kg, a másik 4,8 kiló volt.


A mű egyházi esküvőjétől is kirázott a hideg, mert lehet, hogy én vagyok bigott katolikus, de szerintem, az egyházi esküvő nem a műsorról szól, hanem az egymásnak tett eskünkről és ehhez hozzátartozik az is, hogy előtte jegyes oktatáson vegyünk részt és lehetőleg még az első gyerek előtt sort kerítünk rá :-D


Ja és a meghitt fotók a családjáról :-D, Norbinak készítette, de az egészet leadták az Aktívban.


Mindenhol azt ecseteli, hogy Norbi nőzött, ivott és ez a baba helyrehozta a kapcsolatukat.

De jó neki :-D, hát nem irigylem.


Tehát ha fitneszguru és a terhesség, akkor nekem Béres Alexandra.

2011. jan. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ők így élnek. Többször elmondták már, hogy Réka nőként létezzen a férje szemében, a gyantázás, meg minden csak rá tartozik. Norbi sem akar apás szülést, ezért nem "szegény". Ő ilyen. Viselkedősök.

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, még csukott szemmel vakoltam hajnalban, reggel nehogy úgy lásson, ahogy kómázok. A férjem meg még azt is tudja, milyen a vérzésem.

Nem vagyunk egyformák. Ez az ő dolguk, döntésük és inkább féltse a házaséletüket, mint erőltessen valamit, amitől megromlik a köztük lévő kapcsolat.


Az más, hogy piedesztálra van állítva, mert alig hízott, és szerintem ő a mérleg egyik nyelve csak és nagyon nem az a bizonyos középút.

A programozott császárral viszont - ha az lesz és eü oka nincs - akkor nagyon nem értek egyet.

2011. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

A pénzcsinálást én nem rossz értelemben írtam. Egyesek abból csinálnak pénzt, hogy el akarják hitetni: ők jó orvosok, mások abból, hogy finom kenyeret sütnek. RR meg abból, hogy ő tudja, hogyan maradhat egy kismama fitt. Béres Alexandra is kiadott egy terhestornát jó régen, ő is azokat bizonygatta, ugyanazzal próbálkozott, mint Réka. Csak RR babavárás alatt készítette, Béres Alexandra meg évekkel a szülés előtt.


A lánya 2700 grammal született. A normál súly 2500 gramm felett van. Ezzel akkor mi a baj? Még mindig nem értem.


Nem tudom, volt-e teje Rékának, de ha nem, az nem a mozgás miatt volt. Amikor babát vártam, én is keményen sportoltam, két hónappal szülés előtt még futottam, 4 hónaposan 15 kilós hátizsákkal túráztam az Alpokban, a szülés napján is tornáztam egy órát. A mai napig bőven van tejem. (Fiam 13 hónapos.) Unokanővérem is keményen sportolt, ő másfél évig szoptatta a fiát. De ha már Réka így megkapta a magáét azért, mert bajai voltak a szoptatással, felvetődött bennem a sanda gyanú. Te egyike vagy azoknak, akik más kérdéseknél a tápszeres babák anyukáit becsmérlik?


Egy orvosi tény: a baba súlya, a méhlepény, a magzatvíz, a méh megnövekedett súlya, a plusz vér 7-8 kg. Ennyit KELL hízni, nem tizenpár kilót, ahogy írtad. Én 8 kg-t híztam, most kössem fel magamat?!? (Problémamentes terhességem volt, könnyű szülésem, gond nélkül szoptatok.)


Aki meg 30 kg-t hízik a kilenc hónap alatt, az hízzon annyit, nekem nincs bajom senkivel emiatt. Csak utána ne acsarogjon másra, mert nem ment tönkre a teste.


Különben elég érdekes, hogy mennyire napra készek vagytok Rékából, meg abból a Katából (akiről fogalmam sincs kicsoda), ahhoz képest, hogy mennyire idegesítenek. Akkor miért olvastok róluk?

2011. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem, mégis 15 hóapig szoptattam. Igaz, voltak fájásaim, ki is tágultam, csak túl nagy volt a isfiam hozzám, nem zökkent le a feje. RR súlygyarapodását én is kevésnek tartom, illetve morbid terhesség alatt a "diéta" szót használni, ha nincs semmio gond. Hisz nem terhességi cukor esetén használja ezt a szót.
2011. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapig Réka DVD-jére tornáztam, egyszer sem használja a diéta szót, pedig viszonylag hosszan beszél az étkezésről. Dióhéjban annyit mond, hogy kerüljük a szénhidrátot és együnk sok zöldséget és gyümölcsöt.
2011. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat lányok!Nincs bajom a t.szerrel,hisz 4hónapig tudtam szoptatni!nem gondolom,h itt most egymást kéne szekálnunk.az biztos,hogy a sztárvilágba furcsa,h senki nem hízik semmit,sok a császár,sok van olyan aki elejétől nem tud szoptatni.ha vki nem eszik rendesen(igazatok van,nemjól fejeztem ki magam-diéta),tornázik(keményen?!) fenáll,h nem lesz teje!persze b.kinél előfordulhat,de számomra fura,h nálluk folyamatosan ezek állnak fennt!igen,sztem bizonyos súlygyarapodár kell!Tiszteletben tartom,van aki így látja jónak van aki úgy.a véleményem ugyanaz Rékáékról!Ha vkinek szúrja a szemét a kérdés,hát nyugodjon meg,és miután megnyugodott,majd úgy írjon!
2011. jan. 25. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!