Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik, aki látt ma a fél...

Kismamik, aki látt ma a fél kettőben Rubint Rékát! Mi a véleményetek arról amiket mondott?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 14:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom mert nem nézem de jó lenne ha már megszülne mert akkor elülne a médiatüz amit szítanak miatta.,


a hét 7 napján 8x látni a tévében. Félreértés ne essék nincs vele bajom mint lénnyel mert az Ő hitvallása az ő gyerekei az Ő egészsége de!


kezd "kicsit" sok lenni ezzel a mindennapi médiaszerepléssel a mindennapi jelenléttel. Nincs magánélete... - v. nem akarja hogy legyen neki-

2011. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Jav.:akik látták ma!Igen,igazad van!Nemértem mire ez a sok szereplés...!Szegény nő alig hízik,szegény Norbi sem mehet be a sz.szobába!végülis úgyis császár lesz,ha másért nem is,de úgy tudom az első kettő is az volt!majd 3kg alatti baba lesz,a sok diétájától!
2011. jan. 24. 14:50
 3/29 anonim ***** válasza:

Igen tényleg távol áll tölem hogy bántsam mert lehet nem érdemli meg nem ismerem. Itt sokan szidják én csak azt furcsállom hogy ha otthon van két gyereke akikről sose v. alig beszél.. az első kislánnyal még nem volt ilyen hercehurca médiahiszti egy cikk jelent meg róla a fittmama c. újságban ahol papucsban pólóban pózol a duna parton. tök normális jelenség -volt- nagyon kiforrta magát.


Úgyértem másnak is lehet 3-gyereke akik egészségesek szépek mégse vágnak fel vele pedig lehetne. De nem. Na ez az amit nem értek benne .

Lapitani tudni kell!

Ő nem tud. Pedig lehet azt is mondani egy felkérésre hogy bocs nem mert ....

2011. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nálam inkább az verte ki a biztosítékot,amikor újra férjhez ment a Norbihoz.Na,az volt a hab a tortán.Számomra egy megrendezett,mű dolog volt.
2011. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Én is kérdeztem róla :)


Nekem semmi bajom Rékáékkal, csak most fura volt, hogy apás szülésről beszélget, mikor sorra programozott császárral szül.

Nem neki kellett volna ebben a témában vendégnek lennie.

De ez nem az ő hibája, hanem az rtl-é.

2011. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

[link]


sztem tök normális volt amúgy.

abban igaza van, ha apa nem akarja az apás szülést, nem kell erőltetni.

Mi apásan szültünk, sztem ez olyan intim dolog, amiben jó, ha apa is részt vesz.


amúgy rr hány hetes?

2011. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Azzal nincs bajom,hogy nem akarja,hogy Norbi bennt legy!Az nem tetszik,h jön az intim dologgal,aztán meg csak elszólja magát,h ismerősei közt van akiknél emiatt romlott meg az intim életünk!Ugyan már!Ez nevetséges,ha szereti az embert a párja,akkor emiatt soha nem romlik meg!milenne,ha Réka meghízna?neki kéne,mint médiaszemélyiség erőt adni,és talán biztatni a kismamikat,h igenis az apának ott a helye!lehet,hogy nekem furcsa csak,de a celebeknél mindíg a császármetszést kell alkalmazni.Majd jön,hogy ezért meg azért.Nemhogy enne rendesen,hogy legalább normál súlyú babája,aki nem hamarabb jön a világra!
2011. jan. 24. 16:32
 8/29 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 7hónapos terhes!+4kg!Én nemrég szültem,52kg-al kezdtem,majd 5.-ik hóig +2kg,aztán +12:)!A végére megszaladt.Rékánál tuti nem szaladnak fel a kilók,hisz régebben nyilatkozott,hogy az első kettővel is alig hízott.az nem baj,h a súly gyarapodása nem csak a babát fedi(pl.:lepény,mell,víz,zsír).Perszf van aki hiába eszik mégsem hízik sokat,de egy 10kg az kell!
2011. jan. 24. 16:45
 9/29 anonim ***** válasza:

Én már olvastam itt az oldalon oylat, aki össz. 6 kilót hízott, meg olyat is aki 30-at

Szóval ezért mert keveset hízott, még nem kell rosszra gondolni.

És azért nem felejtsük el, ő a testéből (is )él.

2011. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Nem is olyan rég volt egy kérdés Rubint Rékáról, akkor kifejtettem a véleményemet, most megint kikívánkozik belőlem.


Rubint Réka azért mutogatja magát, azért jön a hat kilós hízásával, mert képvisel valamit. Mégpedig azt, hogy a terhesség nem feltétlenül jár az elformátlanodott testtel, a vizesedéssel, hanem babavárás alatt is lehet sportosnak és csinosnak maradni. Persze az egy dolog, hogy ő ebből pénzt is akar csinálni, de alapvetően szerintem ő hisz ebben és hitelesen képviseli ezt. Ennyi. Neki ez a szívügye, nem az, hogy minden apa legyen bent a szülőszobában.


Elnézést, hogy ezt írom de a környezetemben azokat a kismamákat/ anyukákat irritálja a leginkább Rubint Réka, akik a legtöbbet felszedtek babavárás alatt. Freudnak lenne egy két gondolata erről.


Még annyi, hogy RR mindkét gyereke normál súllyal és teljesen egészségesen született. Akkor most hol a probléma?

2011. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!