Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek korábban jött a...

Akiknek korábban jött a babájuk, milyen volt a terhességük, volt előjel a korai szülésre vagy váratlanul történt, esetleg volt konkrét előzmény, ami beindította?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat előre is!
2010. nov. 1. 22:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
37 het elejen szultem. 3340gramm 50 cm . Nem volt semmi elojel, de mi beszeltunk vele hogy jojon hamarabb, mert nagyon megijedtunk mekkora nagy baba lesz ha meg 3 hetig bent marad. Es teljesitete a kivansagunk. :)
2010. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganőm a 36. héten szült. Cukros volt, de semmi előjele nem volt, két nappal szülés előtt volt pont NST-n, meg a doki is megvizsgálta, azt mondták, minden ok. És erre 2 napra elfolyt a magzatvíz. 2.600 grammal született a baba normál úton.
2010. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 36+3 hestesen szültem, a 29. héten már elkezdett rövidülni a méhnyak (2000), 35. héten nyitva voltam egy ujjnyira (2111), pont előtte halt meg a kutyusom, aki után napokig sírógörcsöm volt, 36. héten 1111 volt, rá két napra elkezdett folyni a vizem, másnap megszültem. Ja és front is volt, mert annyian szültünk azon a hétvégén, hogy a kórház minden szegletén már fissen szült kismamik feküdtek, mert megtelt a gyerekágy. :)

2620g, 50 cm, nem számított már koraszülöttnek, gyönyörű, egészséges pici baba volt. :)

2010. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Elsőnek üzenem: Naná, hogy lehet hozzá köze. Én rengeteget idegeskedem sajnos.....nemcok nélkül.....most meg itt a koraszülés veszélye és ez miatt is.

30 hetesen C1110-es értékkel bentfogtak a kórházban visszatartásra.

Most 32 héten C2110-es az értékem.

Rengeteget keményedik a hasam napi 50x kb.

5 percenként keményedtem mikor bentartottak.

Tegnap azt mondta a doki hogy van még kb 3 hetem.

Sajnos a baba is kicsi a korához képest.......és ne idegeskedjek, hogy nem -e lesz baja.


Itt egy cikk: A fizikai, illetve a stresszel fűszerezett mentális megterhelés egyaránt növeli a koraszülés kockázatát. A túlzott érzelmi feszültség hatására ugyanis a vérben megnövekszik a stresszhormon szintje, ami gyakoribb méhösszehúzódásokat eredményez, ennek következtében lényegesen gyakrabban ér véget a terhesség koraszüléssel.


Szóval nyugi és sok pihenés.......ha már nekem nem sikerül.

2010. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!