Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindította nektek a szülést...

Haramia kérdése:

Beindította nektek a szülést az EST (emlőstimuláció)?

Figyelt kérdés

És ha igen mennyi idővel a vizsgálat után? Holnap reggel 8ra kell mennem, mert mindezidáig nyoma sincs a szülésnek :)

40+3hkm


2011. júl. 6. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Mindenesetre akár logikus is lehetne, mivel az előtej kifejésétől is óva intenek, pont azért, hogy nem generáljon méhösszehúzódásokat. Mindenesetre ha lesz rá módod, kérlek írd meg a tapasztalataidat, magam is 40. hétben vagyok és eléggé elvesztettem a türelmemet. Sok szerencsét!
2011. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
...okés, megírom ha tudom (bár bízom benne nagyon, hogy esetleg hatott és nem lesz már rá módom :)) Nekem azt mondta a dokim, hogy ezzel a teszttel kezdünk reggel és azért ajánlja, hogy legyen, aki utánam hozza a kórházi csomagom :)
2011. júl. 6. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


én elmúltam 41 hetes, leírnád pontosan mi is ez..mert már minden lehetőség érdekel.....:S


Köszi

2011. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

...amennyit én tudok róla, úgy zajlik, hogy megy alapból a normál nst vizsgálat, csak közben a fél óra alatt (nekem a dokim, úgy mondta mechanikusan (tehát vmi géppel) de sok helyen olvastam azt is hogy kézzel ingerlik a mellbimbót, mivel az olyan hormonokat vált ki a szervezetben, ami méhösszehúzódásokat okoz, amik pedig beindítják a fájásokat (persze, ez sem garancia semmire, mert ugye van akinek még az oxitocin - injekció se indít semmit, csak ez egy azt megelőző, úgymond még természetesebb módszer a szülésindításra) Sok helyen írják, hogy otthon is lehet masszírozgatni a mellett, de állítólag fontos, hogy közben nst-n legyél, mert az figyeli a baba szívhangját, nehogy leessen a beinduló fájások közben...hát nagyjából ennyit tudok róla, illetve holnap már sokkal többet, de remélem, azt nem lesz már lehetőségem ideírni, max. 4-5 nap múlva, mikor itt piheg a babóca mellettem :)

Jó babavárást és kitartást így a végére! :)

2011. júl. 6. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 3 est sem indította be, de a mellettem lévő anyuka elkezdte csinálni és azonnal elfolyt a magzatvize és 3 órára rá megszült. szóval kinek hogy.
2011. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tuti babázol! :)


Gratula!

2011. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!